3/4 kalhoty a kraťasy

1

1

3/4 kalhoty a kraťasy

Dopřejte si na horké letní měsíce letní zdravotnické oděvy. V teplých dnech můžete obléct lehčí ? kalhoty – capri či kraťase. Jsou vyrobeny z moderních směsových materiálů, dík kterým můžete prát až na 90°C a kvalitu poznáte také při jednodušším žehlení.

Vybírejte z velkého množství atraktivních barev, klasických, ale i moderních střihů. Pokud pracujete ve zdravotnictví, potravinářské výrobě, kosmetickém salónu nebo wellness centru, tak všude tam budou naše pracovní kratší kalhoty výborným zdravotnickým a pracovním oděvem.

Dámské 3/4 kalhoty, kraťasy pro zdravotníky

Pro letní a teplejší měsíce máme připravené pohodlné a vzdušné zdravotnické oděvy. Kraťasy, ? kalhoty i capri jsou z moderních směsových materiálů. Díky nim si zdravotní oděv uchovává elastičnost, dobře drží tvar, barevnou stálost a snadno se pere a udržuje.

Zdravotní oděvy jsou z moderních materiálů

Klasický zdravotní oděv je nejčastěji ze směsi bavlny a umělého vlákna. Oba materiály jsou zastoupeny v poměru 1:1. Bavlna zaručí pohodlné nošení a příjemný dotek, umělé vlákno pak elastičnost a nemačkavost.

Zdravotní oděvy už nemusejí být jen bílé

Bílá barva byla vždy spojena s lékařským prostředím. Ale také s kuchařstvím a potravinářstvím vůbec. Proč? Byl to jasný indikátor čistoty. Dnes samozřejmě z nároků na čistotu nijak neslevujeme. Ale nemusíme ji kontrolovat podle skvrnek na oblečení. Zdravotní oděvy proto často najdete i v jiných barvách. A nemusí to být jen zelená, která je také s prostředím nemocnic a zdravotnických zařízení spojená.

Chcete mít na pracovišti veselé a živé barvy? Volte pro zdravotnické oděvy modrou, oranžovou nebo červenou barvu.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!