3D a Licenční povlečení

Pohodlně si ustelte i v povlečení z oddělení > bavlněné | krepové | flanelové povlečení | satén

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Výrobce

1

1

3D Licenční ložní povlečení a soupravy

Chcete ložnici proměnit v disegnovou místnost? Hravě vám k tomu může dopomoci 3D povlečení, které zaujme nejen svými zářivými barvami a věrohodně živým vzorem, ale také kvalitou materiálu. Povlečení s 3D efektem je vyrobeno z kvalitního 100% mikrovlákna polyesteru, které svým příjemným omakem připomíná hedvábí a struktura tkaniny je velice jemná i hebká. V 3D ložních soupravách z naší nabídky se budete po čas odpočinku či spánku cítit ve vymazleném pohodlí po celý rok a to díky složení materiálu, který se dokonale přizpůsobí tělesné teplotě. V teplém letním období tkanina příjemně chladí a v zimě zase hřeje. Vysoce kvalitní 3D povlečení se snadno udržuje, velmi rychle schne, málo se mačka a jeho zářivé barvy neztratí svou sytost ani po mnohonásobném praní.

Licenční povlečení

Ze sortimentu licenčních ložních souprav  naší nabídky naleznete povlečení s motivy pohádkových příběhů v krásném a pestrobarevném provedení. Licenční povlečení se svým designem hodí převážně do dětských pokojů, ale radost může udělat na každé posteli v jakékoliv místnosti, kde roztomilé pohádkové postavičky navodí příjemnou a veselou atmosféru. Licenční ložní soupravy s dětskými motivy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny, která je pro výrobu nejen ložního sortimentu tím nejtradičnějším a stále oblíbeným materiálem. Bavlněné licenční povlečení je jemné, měkké na dotek hebké a pro dokonalý komfort se pyšní dobrou prodyšností i savostí, což je pro pohodlný spánek či relaxaci nejen příjemné, ale také žádoucí.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!