• Zaměstnáváme
 • PRIMAVERA Luver
 • ČESKÁ KVALITA
 • PRÁCE POSTIŽENÝCH
 • 10 LET NA TRHU
 • BONUS KLUB
 • ISO NORMY
 • NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Zdravotnické oděvy a zdravotní obuv vlastní výroby

 • Ložní povlečeníLožní povlečení

  Nabízíme vám opravdu široký výběr ložních souprav z kvalitních materiálů, které jsou dobře prodyšné, savé, trvanlivé a stálobarevné. Vybírat můžete z nepřeberného množství vzorů, barev, typů zapínání a rozměrů. Preferujete české výrobky, tak i pro vás máme široký výběr, ze kterého si jistě vybere každý.

  více »
 • Jednorázové oděvy sortimentJednorázové oděvy sortiment

  Jednorázové oděvy, vhodné nejen pro lékaře, ale i například do potravinářské výroby, jsme pro vás připravili s akčními cenami. Při výrobě byly použity kvalitní materiály splňující i ty nejpřísnější normy. Jednorázové oděvy navíc splňují požadavky našich zákazníků na pohodlné a příjemné nošení.

  více »
 • Zdravotnické oděvyZdravotnické oděvy

  Zdravotnické oděvy nabízíme v množství variant, střihů a barevných provedení. Víme, že slušivě, prakticky a pohodlně oblečený lékař není při práci zbytečně znervózňován nepadnoucím a nepříjemným oblečením, a jeho reprezentativní vzhled přidá i na vážnosti a profesionalitě. Tedy způsobech, jakými pozitivně působí na pacienta.

  více »
 • Adjustační ponožkyAdjustační ponožky

  Bolí vás nohy a otékají vám, míváte křeče v prstech ? Pak tu pro vás máme řešení a jsou jím Adjustační ponožky, které jsou designovány a patentovány v USA. Účinek Adjustačních ponožek lze využít, jako terapeutickou pomůcku při níže uvedených obtížích.

  více »
 • Zdravotní obuvZdravotní obuv

  Zdravotní obuv v našem e-shopu zahrnuje široký sortiment kvalitní a prověřené zdravotní obuvi. Ta přispívá k menší únavě celého organismu a ulevuje od bolesti kloubů a svalů. Zdravotní obuv je vhodná pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Dbejte o své zdraví a dopřejte svému tělu zdravý životní styl.

  více »
 • Pružinová obuv PRIMAVERAPružinová obuv PRIMAVERA

  Tato odpružená zdravotní obuv s pružinou v patní části, která plní funkci tlumiče nárazů a také výrazným způsobem přispívá k správnému držení těla tím, že nedovolí obuv „sešmajdat“.

  více »

Firma 2P Servis s.r.o. - zaměstnavatel OZP

Motto - Kvalita není rarita  neznamená pouhé klišé, ale je to ústřední heslo, kterým se naše společnost 2P Servis s.r.o. neustále řídí při výrobě poctivých, českých, profesních oděvů a dalších textilních komodit pro širokou oblast zdravotnictví, potravinářství, gastro průmysl či hotelnictví. Společnost 2P Servis s.r.o. z drtivé většiny tvoří lidé s různým zdravotním handicapem, kteří si své práce nesmírně váží a každý výrobek, který projde jejich šikovnýma rukama je vytvořen s maximální pečlivostí i láskou tak, aby se konečnému spotřebiteli nejen líbil, ale také aby mu přinášel maximální pohodlí a komfort.

Vážíme si každého zákazníka a bude nás těšit být součástí vaší každodenní práce či běžných aktivit ať už v podobě pracovního oděvu, kvalitní obuvi i mnoho dalších, ale především kvalitních výrobků, které dodáváme nebo také dle vašich požadavků na zakázku vyrobíme. Chceme se podílet na vaší profesionalitě a vždy budeme dbát na to, aby sortiment z naší nabídky byl vyroben nejen z kvalitních materiálů, ale také aby plnil potřebný stupeň ochrany a v neposlední řadě, aby držel krok s módními trendy na trhu a byl cenově dostupný. Nejsme stroje, jsme lidé, které jejich práce baví a dělají ji rádi a naší největší odměnou pro nás byl, je a vždy bude spokojený zákazník, který se na nás s důvěrou obrátí, protože mu naše výrobky dobře poslouží a je s nimi spokojený.

Tým 2P Servis s.r.o.

Za důležitou a pro mnohé zajímavou informaci k úspoře financí považujeme zmínit ten fakt, že jsme zaměstnavatel s více než 80% osob se změněnou pracovní schopností a poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží.