Anatomické zdravotní polštáře

Anatomické zdravotní polštáře

Čím více pracujeme a méně času nám zbývá na přirozený pohyb, tím více záleží na tom, jak se vyspíme. Anatomické zdravotní polštáře jsou důmyslným vynálezem, který při spánku uleví napnutému svalstvu krku a šíje a pomáhá předcházet problémům s krční páteří.

Anatomické zdravotní polštáře díky svému speciálnímu tvaru zajišťují správnou polohu krční páteře v leže na zádech i na boku. Jako vhodný prostředek prevence problémů s krční páteří jsou anatomické polštáře obecně doporučovány i lékaři. Tajemství anatomických polštářů však nespočívá jen v jejich důkladně propočítaném tvaru, ale i v materiálu, kterému se říká Viscoelastická pěna.

Zvykli jsme si, že všechny podezřele geniální věci mají svůj původ v americkém kosmickém výzkumu a ani anatomické zdravotní polštáře, respektive materiál, ze kterého jsou vyrobeny, nebude výjimkou. Viscoelastická pěna pro zdravotní polštáře se dokonale tvaruje podle těla, zabraňuje proleženinám nízkým bodovým tlakem, a hlavně má jednu zajímavou fyzikální vlastnost - paměťový efekt.

Každý, kdo zkoušel někdy ležet hlavou na pruhu obyčejného molitanu, si pamatuje, jak je to nepříjemné. Klasická pěnovka se tvarově rychle vrací do normálu a polštář tak není možno přizpůsobit pod hlavou k nějakému většímu pohodlí. Anatomické zdravotní polštáře jsou však vyrobeny z materiálu, kterému se někdy říká "líná pěna". Tato speciální pěnovka reaguje na uvolnění napětí pomalu, na rozdíl od molitanu, který se do svého původního tvaru vrací okamžitě. Anatomické zdravotní polštáře tak pod hlavou působí přirozeně, s vlastnostmi blížícími se tradičním nebo novým komfortním výplním polštáře.

Anatomické zdravotní polštáře nadto nabízejí ještě jednu zvláštní schopnost - anatomická pěna po zahřátí lidským tělem měkne a díky tomu se tvarově přizpůsobí lidskému tělu ještě lépe.

Anatomický zdravotní polštář

Anatomické zdravotní polštáře napomáhají k uvolnění bolesti hlavy i krční páteře, protože svým tvarem zajišťují optimální polohu. Díky zdravotnímu polštáři bude vaše tělo dokonale odpočinuté, a to nejen v domácích pokojích, ale také ve zdravotnických či v ubytovacích zařízeních. Anatomický polštář je kvalitně zpracovaný a vysoce hygienický výrobek, který lze při znečištění jednoduše prát až na 95°C. K výrobě anatomického polštáře se využívá polyuretanová pěna, která se snadno tvaruje a potah z prošívané tkaniny, kterou tvoří jemná bavlna a příjemný polyester.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!