Antistatická obuv pro operační sály

Vyberte si u nás pracovní obuv pro zdravotní sestry a pro lékaře, která splňuje ty nejpřísnější nároky a normy potřebné v operačních sálech. Při delším stání vám šetří záda a nohy a díky speciální podešvi znamenají jistotu před nepříjemným uklouznutím.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení > zdravotní obuv | korkové pantofle | protiskluzová obuv | antistatická obuv

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1

1

Antistatická zdravotní obuv pro zdravotní sestry

Antistatická obuv pro operační sály a čisté prostory, galoše na operační sál a to vše v nejvyšší kvalitě od světoznámého výrobce značkové obuvi. Nabízená zdravotní obuv splňuje nejpřísnější kritéria pro použití na operačních sálech.

Zdravotnická obuv na operační sály

Zdravotní obuv pro operační sály Abeba splňuje nejpřísnější kritéria pro použití v prostředí s nejvyššími nároky na čistotu. Při delším stání navíc budou šetřit vaše záda i nohy a lépe tak zvládnete i delší směny v plném soustředění. Zdravotní obuv dámská také znamená větší jistotu proti případnému uklouznutí. V neposlední řadě vašim nohám zdravotní obuv poskytuje komfort a pohodlí, které v práci prostě musíte ocenit.

Obuv ze speciálního autoklávovatelného materiálu

Antistatická obuv pro lékaře a sestry, tedy nejen pro operatéry, splňuje ty nejbezpečnější kritéria a normy, které jsou pro operační sály, laboratoře i čisté prostory nutností. Také vás obuv mile potěší překlopným a snadno nastavitelným patním páskem pro ještě vyšší bezpečnost a speciálním materiálem, který je vhodný i pro autokláv při 121°C. Nedílnou součástí antistatické obuvi je protiskluzová podešev SRC, která zaručuje maximální odolnost proti skluzu, a to v i těch nejnáročnějších prostorech. Díky speciálnímu materiálu, který je hlavní devízou antistatické obuvi, lze jednoduše obuv umýt dezinfekčními roztoky, ale také je snadno vypere pračka na 60°C. Obuv speciálně navržena pro operační sály umožňuje všem členům operatérského týmu dokonalý komfort, který je mnohdy při několikahodinovém stání u náročné operace k nezaplacení.  Dle potřeby a účelu je obuv vyrobena ve více barevných provedení i velikostech, které odpovídají evropské normě pro pracovní obuv EN ISO 20347:2012.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!