Články o produktech

Na tomto místě najdete informace o našich produktech, které se budeme snažit prezentovat formou čtivých článků. V oblasti výroby a prodeje pracovních a zdravotnických oděvů, zdravotní obuvi, lůžkovin a řady dalších výrobků z oblasti oděvů, zdravotnictví, kanceláře se pohybujeme už poměrně dlouho - rozhodně dost dlouho na to, abychom viděli dál, než za hranici jednoho měsíce a obchodní bilanci.

Víme, že řada našich výrobků pomáhá reálným lidem, máme jejich zpětnou vazbu, přemýšlíme nad vývojem a novinkami. V našich článcích se dozvíte, proč si koupit ten nebo onen výrobek u nás, co Vám přinese a jaké jsou s naším sortimentem obecně zkušenosti. To vše nenásilnou a snad i zábavnou formou!

Na jaře květy, na podzim zemité barvy – vybírejte ložní povlečení podle ročního období

Jaro je nejen obdobím, kdy začíná nový přírodní cyklus. Je to i doba, kdy je čas vyklidit skříně, zbavit se věcí, které nám překážejí a tak trochu nás dusí. zobrazit celý článek »

Pečujte o své nohy. Mnohokrát se vám to vrátí

Často se říká, že naše celková kondice začíná v hlavě. Tak jak se cítíme, se dříve nebo později odrazí i na našem zdravotním stavu. zobrazit celý článek »

Jak vybírat zdravotnické oděvy

Naše nabídka zdravotnických oděvů je díky množství vzorů, materiálů a barev nejširší na trhu. Pokud si nevíte rady s výběrem, určitě si přečtěte náš článek, který se vám pokusí s výběrem zdravotnického oděvu pomoci. zobrazit celý článek »

Dopřejte svým nohám zdravotní obuv

K modernímu životnímu stylu patří samozřejmě dbát o zdraví i nohou. Zdravotní pantofle nejsou nic neznámého, většina z nás hned ví, kde se nějaké prodávají. Zdravotní obuví ulevíte svým nohám z těsných polobotek nebo lodiček. Pokud tedy zvolíte opravdu kvalitní zdravotní pantofle, dobře anatomicky tvarované, s měkkou a pružnou stélkou. Dopřejete-li si kvalitní zdravotní pantofle, vaše nohy budou určitě spokojenější. zobrazit celý článek »

5 typů bot, které vám ničí zdraví

Dobré boty znamenají půl zdraví. To určitě víte. A také pro vás jistě není tajemstvím, že špatné boty a z nich bolavé nohy jsou jen pootevřenými dveřmi k větším problémům – špatným zádům, migrénám nebo křečím v dolních končetinách. zobrazit celý článek »

6 + 1 tipy jak prát ložní povlečení

Spánku by měl člověk věnovat i 1/3 dne. Během spánku totiž regenerujeme své tělo i mysl. Zapomínáme na stres. A co náš spánek z vnějších věcí ovlivňuje? To, jak si usteleme – matrace, peřiny a ložní prádlo. tady jsou naše rady, jak o povlečení pečovat, aby sloužilo co nejdéle. zobrazit celý článek »

8 tipů, jak vybrat zdravotní obuv

Zdravotní obuv je zároveň obuví pracovní, která má být bezpečná, pohodlná a v poslední době i líbivá. Nevíte se rady, kde a jakou obuv si vybrat ? Dovolte nám vám s výběrem vhodné a kvalitní zdravotní obuvi pomoci. zobrazit celý článek »

Chráněná dílna nebo chráněný trh práce?

Chráněná dílna je zažitý název, kterým označujeme pracoviště, kde jsou zaměstnáni lidé se zdravotním postižením. A hned musíme upřesnit, že „chráněnou dílnu“ už v zákonech nenajdete. Novelou zákona o zaměstnanosti nově používáme spojení chráněné pracovní místo. zobrazit celý článek »

Jednorázové oděvy vás stojí méně času i práce

Prudký technologický rozvoj, snadnější logistika a zlevnění výroby přineslo zajímavou zkušenost: některé věci se z ekonomického hlediska nevyplatí recyklovat. Na papírové ubrousky nebo ručníky jsme si zvykli dávno. Podobně je to u jednorázových oděvů. zobrazit celý článek »

Krepové povlečení – pro všechny, kdo neradi žehlí

V letních měsících nehřeje tak jako flanel, zůstává příjemně vzdušný a lehký, jak přikrývka má být. Ale pozor, krepové povlečení je příjemné i v zimě – nakonec, je to 100% bavlna. Ale hlavně: krepové povlečení se nemusí žehlit. Takže vyžaduje minimální čas na údržbu. zobrazit celý článek »

Ložní povlečení – průvodce mezi materiály: bavlna a flanel

Spánek. Doba klidu, kdy zapomínáme na starosti a během hluboké noci se zbavujeme stresu a napětí. O významu spánku bylo napsáno mnohé. A ještě určitě bude. Vždyť jím trávíme až 1/3 života. Na jeho kvalitě hraje roli nejen postele a matrace, ale samozřejmě i ložní povlečení. zobrazit celý článek »

Náhradní plnění 2017

Pokud patříte k zaměstnavatelům s více jak 25 zaměstnanci, musíte i v roce 2017 splnit povinný podíl zaměstnanců se zdravotním postižením (OZP). zobrazit celý článek »

Náhradní plnění 2018

Podívejte se, jaká pravidla budou platit pro tzv. náhradní plnění v roce 2018. Co se proti roku 2017 změnilo? zobrazit celý článek »

Návleky na boty vám ušetří čas i peníze

Určitě sami dobře víte, že čas jsou peníze. A že se vám v mnoha případech jednoduše nevyplatí náklady třeba na opakované praní – to třeba v případě, jako jsou jednorázová prostěradla, ubrousky nebo kapesníky. zobrazit celý článek »

Obuv PRIMAVERA - Luver a SUECOS - revoluce v obouvání

Primavera Luver je inovativní obuv s pružinovým systémem tlumení nárazů při chůzi svou jedinečnou konstrukcí zároveň pomáhá vyrovnávat váhu těla, zlepšuje správné držení těla, tlumí bolesti kloubů a páteře a podporuje krevní oběh. zobrazit celý článek »

Proč jsou zdravotnické oděvy často modré nebo zelené?

Řada pacientů si lékaře jinak než v plášti stále nedovede představit. Zdravotnické oděvy v přívětivé zelené pastelové barvě, která se ve zdravotnictví prosadila zejména kvůli menší únavě očí. Z tohoto důvodu jsou zelené nebo modré veškeré jednorázové oděvy, ale třeba i jednorázové lůžkoviny, ale stejně tak oděvy chirurgů. Proto také barvy pronikají i do zdravotnických oděvů sester a lékařů. zobrazit celý článek »

S chráničem matrace budou snídaně do postele bez rizika

Snídani do postele? Tu by si rád dopřál každý. A když ne celé jídlo, tak alespoň oblíbenou kávičku, čaj nebo večer sklenku červeného víno. Patříte k nim? Pak se vám možná stalo, že jste si nešťastnou náhodou šálek nebo skleničku překlopili rovnou do postele. A problém je na světě. zobrazit celý článek »

Saténové povlečení je prostě krásné

Stejně jako každému vyhovuje jiná velikost a výška lůžka, měkkost matrace nebo to, v jaké poloze usne, je to i materiál na ložní povlečení, který nám nese různě libé pocity. Naštěstí si i mezi povlečením můžete vybírat. Zrovna bavlněný satén patří k tomu nejoblíbenějšímu ložnímu prádlu. zobrazit celý článek »

Trápí vás ploché nohy? Pomůže zdravotní obuv a cvičení

Ploché nohy postihují možná až 80% procent české populace. Když se řekne, že jde např. o snížení podélné nožní klenby, mnoho z vás asi nezpozorní. Ale pokud povíme, že plochá noha je příčinou nepříjemných bolestí při dlouhé chůzi, při stání i při běhu, tak budete určitě moudřejší. zobrazit celý článek »

V čem pomohou chrániče matrací

Chránič matrace pomůže udržet v čistotě jak matrace, tak celé lůžko. Chrániče jsou zejména vhodné do nemocnicí, léčeben dlouhodobě nemocných atd.. posteli výrazně prodlouží životnost a tím pomáhají snižovat provozní náklady. zobrazit celý článek »

Zaměstnání, která se bez zdravotní obuvi neobejdou

Bolavé nohy patří k civilizačním neduhům. Pomalu stejně četným, jako jsou třeba bolavé zuby. Málokdo si někdy neřekne, že večer ho nohy opravdu bolí. A málokomu se někdy nestalo, že doma shodil boty a neměl chuť na nic jiného, než si „dát relax“. Patříte k nim? zobrazit celý článek »

Zdravotní boty Primavera Luver: žhavé krásky ze Španělska

Zdravotní obuv, která zaujme na první pohled. Čím? Přece vzhledem. Boty, které mají patu odlehčenou pružinou, jste asi ještě neviděli. A na nohách neměli. Jak se v nich chodí? Úžasně. To vám prostě přejeme zažít. Tak se pojďte podívat, jaké je jejich tajemství a kde je seženete. zobrazit celý článek »

Zdravotní obuv 2P Servis: boty s certifikátem

Na trhu koupíte spoustu zdravotní obuvi. Možná bychom měli psát spíše „zdravotní“, protože ne vše, co se tváří jako pohodlná bota našemu zdraví skutečně prospívá. Takových bot najdete v kdejaké tržnici spoustu. Ale co když chcete opravdovou zdravotní obuv? Pak vaše cesta někam ke stánku asi nepovede. Proto pro vás máme tip na výrobce, který přesně takové boty, co hledáte, vyrábí. zobrazit celý článek »

Zdravotní obuv Suecos – čím je tak výjimečná?

Co vlastně znamená jméno Suecos a proč jsou boty této značky pro vás to pravé? A jak si u Suecos představují společenskou zodpovědnost? Ať už pracujete ve zdravotnictví,nebo jako kadeřnice nebo je vaše profese úplně jiná, měli byste zbystřit. Přečtěte si proto náš článek. zobrazit celý článek »

Zdravotnické oděvy stylově!

Chcete moderní pracovní oděv nejen pro zdravotníky, pak tu pro vás máme nejširší nabídku střihů, materiálů i barev na trhu. Naše zdravotnické oděvy jsou moderní, originální, pohodlné i líbivé. zobrazit celý článek »