Informace o nás

informace-o-nas.jpg
Dovolte se nám představit, přečtěte si náš příběh a zjistěte, co jsou naše vize a cíle.

Firma 2P Servis s.r.o. - motto Kvalita není rarita

Náš příběh

Na počátku byla odvaha a kuráž pár nadšenců včele s jedním z nynějších jednatelů p. Petrem Pajmou, kterému jeho velké sociální cítění neustále podsouvalo myšlenku, jak pomoci lidem s handicapem k plnohodnotné pracovní příležitosti a časem vybudovat ryze českou firmu orientovanou na výrobu profesních oděvů a dalších komodit pro oblast zdravotnictví, sociální péče, potravinářských provozů, gastronomie či hotelnictví.

A tak se v roce 1994 pan Petr Pajma přihlásil k podnikatelské činnosti, zprvu orientované na činnost obchodní, která se slibně začala rozvíjet a postupem času plynule přecházela na vlastní textilní výrobu, v které již pracovalo 9 zaměstnanců se zdravotním omezením.

Výhodou zde byla možnost poskytování náhradního plnění (viz zákon č.235/2004 sb. o zaměstnanosti).

S přibývajícím počtem zakázek se firma Petr Pajma s tehdejším obchodním názvem PP Servis plynule rozšiřovala a počátkem roku 2009 přešla na jinou právní formu založením společnosti s ručením omezeným s jednateli a zároveň společníky Petrem Pajmou a Petrem Malcátem z čehož vyplývá nynější název firmy 2P SERVIS s.r.o.

V této době dochází k výraznému navýšení počtu pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením, pro které byla rozšířena chráněná dílna s textilní výrobou v Sušici a vybudována nová chráněná dílna rovněž s textilní výrobou v Klatovech.

Díky rostoucím zakázkám a neustálému rozšiřování sortimentu našich výrobků, u kterých se snažíme dodržovat vysoké standardy kladené na kvalitu i módní trendy v oblasti profesního odívání jsme se v roce 2016 rozrostli o další chráněnou dílnu v Horažďovicích

V dnešní době firma 2P SERVIS s.r.o. zaměstnává celkem 111 zaměstnanců z čehož 84 osob má zdravotní omezení.

V řadách zaměstnanců OZP má firma 2P Servis s.r.o. nejen osoby s lehčím, ale také těžším zdravotním handicapem, ke kterým patří 4 vozíčkáři a 5 osob s mentálním postižením.

I přes svá zdravotní omezení jsou všichni zaměstnanci k firmě loajální a dokáží odvádět kvalitní i konkurenceschopnou práci stejně dobře jako zaměstnanci zdraví a toho si jako zaměstnavatel na svých pracovnících velice vážíme.

Společné úsilí všech zaměstnanců a kvalitně odvedená práce přinesla své ovoce

Největší odměnou za naší usilovnou, svědomitou a hlavně kvalitní práci ve vysoce konkurenčním prostředí textilní výroby je prestižní ocenění Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, který nám udělil Certifikát k užívání ochranné známky "Práce postižených" a Česká kvalita, na který jsme jako první držitel této známky v Plzeňském kraji právem hrdí i pyšní.

Dělá nám radost pomáhat druhým

Přes veškerá úskalí, která zaměstnávání osob se zdravotním handicapem nese a bez dotací od státu by se firma jen stěží udržela na trhu, moc dobře víme jaké to je, když je v rodině postižený nebo jakkoli nemocný člověk. A protože máme velké sociální cítění a empatii sami jsme se zapojili do projektu Dobrý Anděl, u kterého jsme členem od prosince 2015 a přispěli finančním obnosem, který pomohl několika rodinám v jejich nelehké situaci, protože za ten pocit, že druhým pomůžete a uděláte jim radost to prostě stoji!

Dalším projektem, který nám přináší dobrý pocit je podpora klubu Srdcerváčů, kterému umožňujeme zviditelnit část výrobků z jejich sortimentu, které si mohou zákazníci na našich stránkách zakoupit a nebo jinak tento projekt podpořit.

Naše vize a cíle

Neusínáme na vavřínech a neustále vylepšujeme náš hlavní výrobní program, který se soustředí na výrobu profesních oděvů a textilu především do zdravotnické sféry, záchranné služby, sociální i pečovatelské oblasti, ale také potravinářství, gastro provozů či hotelnictví, kde je neustálá poptávka výrobků vysoké kvality s ohledem na praktičnost, styl a módní design.

Na zakázku vyrábíme oděvy pro veškeré průmyslové obory, oděvy pro volný čas a také dodáváme kompletní sortiment OOPP. Též nabízíme zdravotní obuv, ložní povlečení, přikrývky a polštáře, které jsou vhodné i pro osoby s alergií. V nevýrobních činnostech se zaměřujeme na outsourcingové služby.

A co je hlavním cílem naší firmy?

Bezesporu udržení nejvyšší kvality našich vlastních výrobků, neustálá pozornost věnovaná aktuálním trendům na trhu, schopnost posoudit požadavky zákazníků a také poskytovaní perfektních služeb. Zdokonalování zákaznického servisu a především maximální spokojenost našich odběratelů, protože Kvalita přátelé není rarita.

Tým 2P SERVIS s.r.o.

Práce postižených a Česká kvalita

Díky spolehlivosti a tomu, že si naše firma zakládá na perfektním zpracování našich výrobků jsme držitelem certifikátu Česká kvalita a práce postižených. zobrazit celý článek »

Kampaň "No a co?!"

PRAHA, 1. 1. 2012, Dne 1. ledna 2012 odstartovala osvětová  kampaň s názvem „No a co?!“ zobrazit celý článek »