Dětské polštáře a přikrývky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako

1

1

Dětské polštáře a přikrývky do postýlky

Dětské polštáře a přikrývky do postýlky v setu či samostatně ze zdravotně nezávadných materiálů, které jsou velmi vhodné pro alergiky. Naše přikrývky a polštáře jsou naším, tedy kvalitním Českým výrobkem.

Dětské přikrývky a polštáře od českého výrobce, který dbá na vysokou kvalitu použitých materiálů. Prošívané přikrývky a polštáře do dětských postýlek plníme dutým vláknem, které je vyrobeno z příjemného 100% mikrovlákna. Materiály, které používáme pro výrobu dětských přikrývek a polštářů jsou svým složením velmi vhodné pro alergiky.

Tyto dětské přikrývky a polštáře lze prát na 95°C, což je nutné pro jejich udržení v hygienické čistotě. Naše dětské přikrývky / deky a polštáře jsou určeny pro všechny děti i miminka.

Dětskou přikrývku a polštář dodáváme i v cenově zvýhodněném setu. Při výběru dětských přikrývek a polštářů dbejte na kvalitu použitých materiálů, ale i na kvalitní zpracování, to vše se totiž odrazí v kvalitním spánku vašich dětí.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!