Dětský a kojenecký textil

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako

1

1

Dětský a kojenecký textil

Dětský a kojenecký textil nabízený v našem e-shopu je vyráběn z vysoce kvalitních zdravotně nezávadných a certifikovaných materiálů. Nabízíme vám dětské kojenecké spací pytle - vaky, dík kterým i největší neposedové zůstávají stále v teple. V naší nabídce naleznete i dětské deky a polštáře, u kterých také jistě oceníte kvalitní materiály a zpracování.

Dětské kojenecké spací pytle

Dětský kojenecký spací pytel, který zcela nahradí přikrývku ocení zejména ti co mají malé neposedy. Jsme český výrobce a tyto kojenecké vaky na spaní vyrábíme ze zdravotně nezávadných certifikovaných materiálů. Dětský kojenecký pytel na spaní dodáváme ve čtyřech různých velikostech, kdy každý je opatřen praktickým zipem v přední části pytle. Dětský kojenecký pytel je zateplen antialergickým dutým vláknem z 100% polyesteru. Kojenecký pytel na spaní je z 100% bavlny s potiskem oveček.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!