Dětský sortiment

1 | 2 | 3 | 4 | 5»

1 | 2 | 3 | 4 | 5»

Dětský sortiment

Myslíme i na naše nejmenší a v sekci Dětský sortiment naleznete mnoho druhů výrobků určené právě pro děti.

Pro novorozence můžete vybírat z celé řady látkových plen, které jsou vyrobeny z velmi kvalitní bavlny, BIO bavlny, Bambusové pleny a mnoho dalších zdravotně nezávadných materiálů, které jsou pro citlivou dětskou pokožku žádoucí, ale také vynikají vysokou savostí i prodyšností.

Při krmení miminek zase mohou být dobrým pomocníkem speciální kojící polštáře, které zaručí miminku příjemné pohodlí a maminkám usnadňují kojení či krmení z lahvičky v přirozené poloze, čímž šetří krční páteř od bolesti.

Na matrace postýlek, a nebo postelí v dětských pokojíčcích se můžou hodit chrániče matrací, které jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které jsou příjemné na omak, dobře prodyšné i hebce měkké a speciální membrána v chrániči matraci chrání před znečištěním či znehodnocením což vám jistě ušetří čas i náklady za čištění nebo pořizování nových matrací.

V oddělení dětského ložního sortimentu máme opravdu velký výběr napínacích prostěradel z velmi kvalitního froté i Jersey materiálu, který je jemný, na omak příjemný a pyšní se snadnou údržbou i dlouhou životností.

V nabídce dětského ložního povlečení můžete svým dětem pořídit povlečení z příjemné bavlny či krepu mnoha motivů, vzorů i barevných kombinacích, které budou dětem zpříjemňovat usínání nejen proto, že je materiál povlaků na dotek velmi příjemný, prodyšný a savý, ale také proto, že dětské či sportovní motivy na svém povlečení prostě děti milují.

Speciální nabídka v oddělení s výrobky pro děti je sekce Licenční dětský sortiment, ve které naleznete příjemné osušky z velmi jemného bavlněného, froté materiálu, který je parádně savý, na dotek velmi příjemný a díky potisku svých oblíbených hrdinů se do ní budou rády utírat po každé koupeli, ale rády si ji budou brát třeba také na koupaliště či k bazénu nebo moři.

Ze speciální edice licenčního sortimentu pro děti také nabízíme hřejivé, měkoučké deky z kvalitního fleecového materiálu, do kterých se děti rády zachumlají třeba u sledování pohádek v televizi. A v neposlední řadě máme v nabídce dětského licenčního sortimentu také parádní dětské ložní soupravy, které když na svých postýlkách děti uvidí, budou chodit spát bez odmlouvání, protože velmi kvalitní potisk v pestrých, sytých barvách jejich oblíbených postaviček z pohádkových příběhů je spokojeně ukonejší a budou mít spousty krásných, sladkých snů.

Navíc jsou ložní soupravy vyrobené z velmi kvalitního materiálu 100% bavlny, která je výborně prodyšná, hebká a k citlivé dětské pokožce velmi laskavá, takže děti budou spinkat do slova jako v bavlnce.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!