Profesní oděvy Garys a Isacco

1

1

Italské profesní oděvy Isacco

V naší nabídce profesních oděvů jsme si pro vás připravili také sortiment věhlasné italské společnosti Isacco, která má více jak 20ti letou tradici v oblasti profesního odívání nejen na italském trhu, ale také v celé Evropě.
Společnost Isacco nabízí pracovní oděvy do všech oblastí zdravotnictví, gastronomie, hotelnictví, ale také má mnoho produktů pro pracovníky salónů krasy, kadeřnictví, masérských i wellness center. Isacco pracovní oděvy v sobě nezapřou vytříbený vkus italských módních designerů, kteří společně s textilními inženýry vždy dbají na to, aby výrobky pro oblast profesního odívání byly praktické, pro profesionální nošení pohodlné i komfortní a v neposlední řadě aby každý kousek pracovního oděvu plnil moderní trendy a požadavky zákazníků.

Profesní haleny a blůzy z Itálie

V profesích lékařů, zdravotních sester a všeobecně celého zdravotního personálu, ale také mnoha pracovníků z oblasti farmacie, gastronomie, hotelnictví či beuty salónů jsou součástí pracovního oděvu  pracovní haleny, které dotvářejí celkový vzhled pracovní "uniformy". V sekci italských profesních oděvů od firmy Isacco naleznete širokou škálu pracovních halen různých střihů, barevných kombinací a pochopitelně i velikostí, tak aby si každý zákazník mohl vybrat dle typu postavy i vkusu. Samozřejmostí také je, že všechny modely pracovního oblečení jsou vyrobeny z kvalitní bavlny či směsových materiálů bavlny a polyesteru, které jsou zdravotně nezávadné, na dotek velmi příjemné a pro váš dokonalý komfort, který bude trvat 24 hodin denně i výborně prodyšné. Navíc vzhledem k vysoké kvalitě tkanin, z kterých jsou oděvy vyrobeny je lze bez obav prát také při vysokých teplotách, aniž by došlo k jejich poškození.

Unisexové funkční haleny do horkého prostředí

V kolekci italských halen Isacco určitě stojí za pozornost halena, která je díky unikátní síťovině na zadním díle obzvláště vhodná v období parných letních dní, ale také je výborná na všechna pracoviště s vyšší provozní teplotou. Praktická funkční halena unisexového střihu, je volná, pohodlná a vhodná k nošení pro ženy i muže, kterým zaručí maximální komfort po celý čas jejich práce. Na výrobu unikátní vzdušné haleny byl použitý kvalitní materiál ze směsi bavlny a polyesterových vláken, který se jednak méně mačká, ale hlavně je parádně prodyšný, savý a na dotek příjemně hebký. Díky síťovině v zadní části haleny už vás nebude sužovat ten nepříjemný pocit, kdy se vám oblečení lepí na záda a hravě zvládnete svou každodenní pracovní činnost v parných teplotách letních dnů, ale také v teplých provozech jako jsou například kuchyně, vývařovny či jídelny.