Jednorázové kukly a kapuce

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Červená
  • Modrá
  • Zelená
Výrobce

1

1

Jednorázové kukly a kapuce

Jednorázové kukly a kapuce jsou nedílnou součástí všech prostředí kde je vyžadována dokonalá hygiena. Velmi lehký a prodyšný materiál z netkané textilie vám precizně ochrání hlavu, vlasy, ale také krk i ústa, což je velmi důležité při každodenní náročné práci. Speciální tvar jednorázové kukly vás skvěle ochrání, velmi snadno se nasazuje pomocí pružné gumičky ve spodní části. Výroba produktů ze stoprocentní netkané textilie probíhá s ustanovením směrnice 89/989/EHS pro osobní ochranné prostředky a požadavky na systém jakosti ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003.

Vybrat si můžete z mnoha barevných provedení a díky tomu si rozdělit provozy dle potřeby. Pomocí kvalitnímu zpracování a použitému materiálu lze jednorázové kukly s ústenkou používat opakovaně.

Ochranné kukly s ústenkou

Jednorázové kukly s ústenkou jsou nejčastěji využívány ve zdravotnictví, chemickém průmyslu, také v laboratořích či ve farmaceutickém průmyslu, ale i všude tam, kde se vyžaduje dodržování hygienických podmínek. Tento model je vyrobený z kvalitní netkané textilie, která zaručuje vynikající vzdušnost a svou nízkou váhou patří mezi nejlehčí možné materiály. Jednorázová kukla s ústenkou vás dokonale ochrání před nežádoucím znečištěním, a to nejen celou část obličeje, ale také krk až po ramena, pouze otvor pro oči zůstává volný. Pro velmi snadné nasazování je kukla opatřena elastickou gumičkou, díky které dokonale drží. Díky integrované a dvouvrstvé ústence budete mít pocit bezpečí i v mnohem náročnějších prostředích, kde jsou vyžadovány přísnější hygienické předpisy.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!