Jednorázové povlaky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá

1

1

Jednorázové povlaky na přikrývky a polštáře

Jednorázové povlaky na přikrývky a polštáře vyrábíme z hygienické, zdravotně nezávadné netkané textilie, jedná se tedy o kvalitní český výrobek. Povlaky na přikrývky a polštáře jsou ideální pro použití na infekčních odděleních, pro akutní příjem pacientů, ARO či JIP.

Jednorázový povlak na přikrývky

Hygienický jednorázový povlak je ideální náhradou za klasické látkové povlaky na přikrývky. Jejich české kvalitní zpracování oceníte v širokém zdravotnickém odvětví, také u záchranné služby, ale také v sociálních zařízeních, nebo dokonce v ubytovnách a záchytných stanicích. 100% netkaná textilie, ze které se jednorázové povlaky vyrábí, jsou dobře prodyšné, příjemné pro každou pokožku a dokonale chrání lůžkoviny před nežádoucím ušpiněním i kontaminací. Mnohonásobně šetří finanční prostředky za praní i za dezinfekční prostředky a jistě oceníte také jejich snadnou ekologickou likvidaci. Jednorázový povlak na přikrývky je možno vyrobit v alternativních velikostech.

Jednorázové povlaky

Díky kvalitní netkané textilii, která je zdravotně nezávadná se jednorázový povlak uplatní ve všech zdravotnických zařízení, také jsou vhodné pro zařízení dlouhodobě nemocných osob, dále jsou ideálním doplňkem pro domy s pečovatelskou službou, ale i všude tam, kde je zapotřebí častá výměna povlaků. Jednorázový povlak plnohodnotně nahradí klasický látkový povlak, který ušetří finanční náklady spojené s údržbou. Již při prvním použití oceníte kvalitní český výrobek, který je velmi jemný, dobře prodyšný a jeho ekologická likvidace je opravdu snadná.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré jednorázové lůžkoviny i ostatní zakoupené zboží!