Korkové pantofle a sandály

Korkové pantofle a sandály jsou klasikou, někdy nazývanou korkáče a své uplatnění najdou, jako obuv pro zdravotníky, lékaře, ale i při běžném nošení. Volit můžete s běžnou či protiskluzovou podešví.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení > zdravotní obuv | boty crocs | protiskluzová obuv | antistatická obuv

1

1

Korkové zdravotní pantofle a sandály

Ne každý vyhledává vše moderní, někdo nedá na starou dobrou klasiku dopustit. A přesto chce zdravotní obuv, která nebude škodit jeho nohám. „Korkáče“, nestárnoucí klasika. Jsou k dostání na každém rohu, dámské i pánské a přece jsme o krok vpřed. Námi nabízené korkové sandály a pantofle jsou ohebné a nepraskají. Stélka je měkčená a mezipodešev zajistí váš lehký krok, tlumí totiž veškeré nárazy při chůzi.

Nosíte tyto boty po celý den? Bojíte se nepříjemného zápachu? Nemusíte, Stélka je vyrobena z přírodní kůže a zabraňuje tvoření pachu. Navíc boty jsou velmi lehké a vaše nohy tak nebudou trpět zbytečnou vahou bot.
Nebo si dopřejte tento komfort doma. Je úplně jedno, zda jste zdravotník, laborant či pracujete jako prodavač, naše zdravotní korkové pantofle a sandály se hodí skoro pro všechny profese.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!