Pracovní košile

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1

1

Pracovní košile bílé

Bílé pracovní košile nejsou výsadou jen lékařů, zdravotníků či magistrů v lékárnách, ale také v širokém odvětví gastro průmyslu i potravinářství. S bílou pracovní košilí bude vždy váš vzhled decentně elegantní, upravený a navíc díky neutralitě bílé barvy můžete košili libovolně barevně kombinovat s ostatními oděvy. Na výrobu košil jsme zvolili tradiční materiál z 100% bavlny, který je jemný, dobře prodyšný i savý a pro vaše maximální pohodlí je k pokožce velmi přátelský.

O pohodové nošení i komfort se postará klasický, volný  střih s krátkými rukávy, díky kterým máte zajištěnou svobodu pohybu vašich rukou. Bavlněná košile respektive materiál, ze kterého je vyrobena má speciální úpravu zvyšující pevnost a to i při častějším praní ve vysokých teplotách, což dodává košilím nejen zmiňovanou pevnost, ale též odolnost proti oděru, což jistě ocení řada profesí.

Pánské univerzální košile

Pánská košile jednoduchého rovného střihu je zárukou pohodlí nejen při každodenních pracovních činnostech, ale také v běžném nošení. Profesní košile je vyrobena z velmi příjemného směsového materiálu, který se minimálně muchlá, je lehký, parádně vzdušný a proto se obzvláště hodí do teplého počasí, ale také provozů s vyššími provozními teplotami, jako jsou například kuchyně či vývařovny, ale jistě budou oblíbené u mnoho dalších profesí.

Pracovní pánská košile je opatřena praktickým zapínáním na knoflíky, svobodný pohyb rukou vám zajišťují krátké rukávy a jako praktická ozdoba, kterou lze i efektivně využít na drobnosti, slouží náprsní nakládaná kapsička. Pánská pracovní košile bílé barvy je univerzální kousek, který se může stát součástí každého pracovního oděvu v řadě odvětví, ale stejně dobře vám poslouží i v civilním nošení, kde oceníte její jednoduchou údržbu a méně mačkavý i tvarově stálý materiál, který zůstává beze změny i po mnohonásobném vyprání.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené gastro oděvy!