Krepové ložní povlečení

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1 | 2 | 3»

1 | 2 | 3»

Krepové ložní povlečení české výroby

Nabízíme Vám krepové ložní povlečení z české výroby v klasických rozměrech 140x200cm přikrývky a 70x90cm polštáře. Krepové ložní povlečení je vyráběno ze 100% bavlněného krepu, což jistě oceníte už při prvním doteku. Krepové ložní povlečení jistě oceníte i při jeho udržování, kdy po vyprání není nutné žehlit. Krepové ložní povlečení patří obecně k nejprodávanějším a nejžádanějším u našich zákazníků.

Krepové ložní prádlo je praktické

Proč je krep jako materiál pro ložní prádlo tak oblíbený? Pro svou praktičnost. V moderních domácnostech dávají přednost právě krepu, protože se nemačká a není nutné ho žehlit. Po vyprání a usušení bude mít opět dokonalý vzhled – proto jej můžete hned použít, aniž byste prádlo museli žehlit. Ušetříte tak spoustu času, který můžete věnovat jiným činnostem.

Vybrat si můžete z mnoha vzorů, vše o standardních rozměrech. Pestré barvy mu dávají vysokou atraktivitu. Při správném zacházení zejména při praní vám vydrží opravdu dlouho (prát můžete až na 60°C.

Krepové povlečení je maximálně pohodlné. Oceníte, že je příjemné na dotek, měkké a lehké. Můžete ho bez obav používat po celý rok.

Výhody krepového ložního povlečení

  • je praktické a šetří váš čas – nemusíte povlečení žehlit
  • je lehké a příjemné na dotek
  • používat ho můžete celý rok

Luxusní krepové ložní povlečení

Je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, která je opatřena nežehlivou a nesrážlivou úpravou. Luxusní krepové ložní povlečení vám díky této úpravě sníží náklady na jeho údržbu. Krepový efekt je docílen výhradně termofixací. Luxusní krepové ložní povlečení je měkké, poddajné a má praktické zapínání na zip.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!