Micro deky

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1

1

Micro deky z mikrovlákna

Jednobarevné micro deky jsou vyráběny z kvalitního polyesterového mikrovlákna, které je na omak příjemně měkké a hřejivé. Díky použitému polyesterovému vláknu, tak dostáváte micro deku, která vás zahřeje i v nejchladnějším období. Micro deky z mikrovlákna jsou navíc nenáročné na udržování, kdy stačí prát na 30°C bez nutnosti žehlení. Jelikož micro deky vyrábí Česká firma, tak tyto deky jsou kvalitní český výrobek. Micro deky můžete použít například, jako přehoz, přikrývku, deku na cesty apod.

Micro deky na vyvářku

Jsou stále oblíbenějším společníkem pro odpočinkové a relaxační chvíle, ale také se v nich parádně lenoší v domácnostech. Micro deky na vyvářku, vás okouzlí nejen vynikající hřejivostí, ale zároveň velmi jemným a příjemným povrchem. K výrobě Micro deky bylo použito kvalitní mikrovlákno polyester v hustém vlasu, které zajistí opravdové teplo i v těch nejchladnějších dnech a nocích. Elegantní lemovací stuha, která je všita po celém obvodu dokonale chrání okraje proti třepení, což zvyšuje mnohonásobně její životnost. Díky kvalitnímu zpracování i složení materiálu mikro dek je lze jednoduše vyprat až na 95°C při zachování stejného tvaru i rozměru.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!