Oděvy pro hotelnictví Horeca

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1

1

Oděvy pro hotelnictví Horeca

V našem sortimentu oděvů pro hotelnictví naleznete takové druhy oblečení, které jsou svou univerzálností vhodné do všech provozů gastro sféry. Což znamená, že oděvy horeca jsou pro všechny zaměstnance hotelů, restaurací, kaváren, různých klubů, ale také pro pracovníky v oblasti cateringu. V naší široké nabídce profesních oděvů je značná část výrobků vhodných pro oblast hotelnictví, které jsou vyrobeny z kvalitních bavlněných materiálů či směsi bavlny a polyesterových vláken.

Nabízíme oděvy různých střihů od klasických až po nové módní trendy a hlavní devizou, na které si zakládáme je vysoká kvalita zpracování výrobků, které jsou opatřeny Certifikátem ochranné známky Práce postižených a Česká kvalita. Pracovní oděv pro hotelnictví horeca musí splňovat všechna kritéria pohodlí i komfortu a proto jsou naše výrobky pohodlných střihů, které umožňují svobodný pohyb při práci. Kvalitní materiály jsou zdravotně nezávadné, k pokožce příjemné, ale zároveň dostatečně savé i prodyšné.

Svůj pracovní oděv si můžete rovněž vybírat také podle pestré nabídky barev, vzorů či potisků, u kterých je zajištěna stálost i sytost barev díky moderní technologii digitálně potištěných látek. Důležité je, aby váš pracovní oděv byl co nejvíce pohodlný, a vy sami jste se v něm dobře cítili po celý čas vaší práce.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží vč. zdravotnických oděvů!