Pláště a bundy jednorázové

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Červená
  • Modrá
  • Zelená
Výrobce

1 | 2»

1 | 2»

Jednorázové pláště a bundy

V tomto oddělení nabízíme jednorázové pláště z netkané textilie, různých typů, barev a bundy pro nejrůznější využití.

Jednorázové pláštěnky a ponča do deště

Jednorázová pláštěnka do deště je velice skladný, levný a přitom velký pomocník, který vás spolehlivě ochrání před deštěm, sněhem i větrem. Díky malé velikosti se jednorázová pláštěnka snadno vleze i do menšího zavazadla. Nízká hmotnost (jednorázové pláštěnky jsou vyrobeny z moderních PE materiálů) zaručí, že vám zavazadlo nezatíží. Jednorázová pláštěnka z pevného plastu vás bezpečně udrží v suchu i za pošmourného a deštivého počasí.

Jednorázový návštěvnický plášť

Inovační ochranný plášť s úvazky je velmi lehký a skladný, tak vám nikde překážet nebude. Návštěvnický plášť ze zdravotně nezávadného materiálu má své nepostradatelné místo v potravinářském, či chemickém průmyslu, také se skvěle využije ve zdravotnictví i v laboratořích, ale také je ocení návštěvníci, kterým případně ochrání oděv před znečištěním. Kvalitní netkaná textilie, ze které se lehký plášť vyrábí je velmi příjemný na omak a díky dobré prodyšnosti jej ani po celodenním pracovním nasazení na sobě nepocítíte. Oblékání pláště je velmi snadné a pomocí úvazku dobře drží při každém pohybu. Díky univerzální velikosti je vhodný pro ženy i muže. Jednorázový plášť vás potěší širokým výběrem barevného provedení a jedinečnou ochranou před znečištěním či kontaminací od hrudníku až po kolena.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!