Pracovní kalhoty

1 | 2»

1 | 2»

Pracovní kalhoty pro zdravotníky

V kombinaci se zdravotnickou halenkou nebo polokošilí, případně tričkem, představují zdravotnické kalhoty nebo sukně vkusně padnoucí a praktické zdravotnické oděvy. Vysoký standard použitého materiálu - buď předem vysrážená čistá bavlna, která dalším praním nemění tvar, nebo kombinace s 50% polyesteru - dělá ze zdravotnických kalhot velice pohodlné pracovní oblečení, které po ukončení směny ani nebudete chtít sundat.

Zdravotnické kalhoty dámské – směs

Praktické pracovní kalhoty spolu s halenkou nebo tričkem doplní lékařské oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a komfortně. Pracovní kalhoty pro lékaře mají moderní a pohodlný střih, takže vám dají zapomenout, že jste v pracovním. Moderní směsový materiál, ze kterého jsou tyto zdravotnické oděvy ušity, zaručí tvarovou i barevnou stálost. I vzdušnost je srovnatelná s čistou bavlnou.

Pracovní kalhoty z moderních materiálů

Komfort pracovních kalhot doplňuje zapínání na boku, guma v zadní části a velké kapsy s patkou uzavíratelnou suchým zipem. Moderní a pohodlné střihy, kvalitní materiál i provedení a možnost výběru barvy (podobně jako gastro průmysl ani zdravotnictví nezůstalo u monochromní uniformity) jsou jasnou jedničkou pro všechny (nejen) lékařky, sestry i asistentky v sanatoriích, co se díky oblečení i při mnohahodinové směně chtějí cítit hezky a příjemně.

Zdravotnické kalhoty dámské – směs

Zdravotnické kalhoty pánské – ze směsi

Víme, jak namáhavá může být celodenní služba. Naše pracovní lékařské kalhoty vám poskytnou dostatek pohodlí a komfortu i pro vyčerpávající směny. Lékařské kalhoty mají moderní a ležérní střih, oblékaní usnadní přední zapínání na knoflíky. Pas mají kalhoty zúžený díky gumě.

Zdravotnické kalhoty pánské

Materiál je moderní směs 50 % bavlna a 50% syntetického vlákna PES. Díky materiálu se kalhoty nemačkají při praní, neztrácejí při nošení tvar a zachovávají si prodyšnost. Zároveň se kalhoty dobře přizpůsobují všem pohybům.

Pracovní kalhoty směsové

Jde o moderní zdravotnické oděvy. Díky zvolenému tvaru vám kalhoty umožní vysokou volnost pohybu a praktičnost. Zajistí vám funkčnost a příjemné nošení – v nemocnici, zdravotním středisku, ale i v laboratoři. Pásek není součástí dodávky kalhot a musíte si ho objednat zvlášť (vyberte si pásek zde).

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!