Pracovní košile dámské i pánské

Vyrábíme pracovní košile nejen pro zdravotníky, dámské i pánské. Košili si vyberte v mnoha barevných provedeních ze 100% bavlny či směsových materiálů.

Pořiďte si pohodlné zdravotnické oblečení i v oddělení > haleny | lékařské kalhoty | sesterské šaty

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1

1

Pracovní košile dámské i pánské

V naší široké nabídce profesních oděvů mají své pevné místo také stále oblíbené pracovní košile, které vyrábíme z velmi kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů čisté bavlny či směsi bavlny a polyesterových vláken.

Košile šijeme pro dámy i pány v různých střizích od klasických, přes sportovní až po vypasované, které se těší oblibě především u ženské populace. Všechny naše košile jsou precizně ušity z moderních, vzdušných látek, které jsou na celodenní nošení nejen příjemné, ale také velmi pohodlné. Barvu pracovních košil můžete volit od klasické bílé, která je pro zdravotnické profese nejtypičtější až po barevné i v moderním potisku či vetkávaného kára, které díky vetkávané struktuře kostiček zůstávají stále sytě zbarvené i po mnohonásobném praní.

Pracovní košile s límečkem mají krátké rukávy, zapínání na knoflíky a praktická kapsička nemusí být jen na ozdobu, ale můžete ji využít také pro uložení svých nepostradatelných či oblíbených drobností, které chcete nebo musíte mít stále při sobě. V praktických, pohodlných košilích strávíte svůj pracovní den v přirozeném komfortu a navíc váš pracovní outfit získá kredit elegance.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!