Pracovní sukně

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1

1

Pracovní sukně

Nemusíte být modelka a přes to v práci můžete vypadat dobře. Hezky a žensky vypadat a pohodlně se cítit. To vám mohou zajistit naše pracovní sukně. Jsou šity ze zdravotně nezávadných materiálů, v mnoha provedeních, velikostech a barvách. Sukně jsou sice nazvány pracovní, ale nic vám nebrání vyrazit v nich třeba na kávu nebo za sportem. Prostě jsou dobře využitelné i ve volném čase.

Typy pracovních sukní:

  • Elen 100% bavlna – bílá sukně, riflového typu, velmi pevná. Zapínání na knoflík a zip na předním díle. Dále je tento typ sukně opatřen dvěma kapsami na předním díle, na zadní jsou kapsy jen neznačeny. V pase sukně jsou poutka pro případné použití pásku.
  • Elen 50% bavlna + 50% PES – od předchozího modelu se liší složením a je dostupná ve více barvách.
  • Sofia 100% bavlna – jednoduchá a praktická.  Zapínání je na zip na zadním díle. Rozparek zaručí dostatek volnosti v pohybu a díky gumičkám na bocích neškrtí. Materiál prošel sanforizací (menší srážlivost) a mercerací (větší pevnost). Dostupné ve více barvách.
  • Sofia 50% bavlna + 50% PES – od předchozího modelu se liší složením.  Je dostupná ve více barvách.
  • Liberty duo – 92% bavlna, 8% elastan, krátká, pružná sukně, v kombinaci dvou barev. Dostupné ve více kombinacích.
  • Liberty – 92% bavlna, 8% elastan, krátká, pružná a jednobarevná sukně. Dostupná ve více barvách.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!