Přikrývky a sety

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá

1

1

Prošívané přikrývky, deky a sety

Správně zvolená prošívaná přikrývka je pro dobré spaní důležitá hlavně z hlediska tepelného komfortu. Nevhodné jsou oba extrémy – pod tenkou přikrývkou vám samozřejmě bude zima, pohodovému spaní však nesvědčí ani příliš teplé přikrývky. Důležitý je rovněž materiál, z něhož jsou prošívané přikrývky vyrobeny. Naše prošívané přikrývky jsou vyrobeny z antialergických směsných materiálů s výplní z polyesterového rouna nebo dutých prostorově tvarovaných vláken. Kromě toho nabízíme i set Aloe Vera.

Základem dobrého spánku je i ložní povlečení

Nezapomeňte, že to, jak se vyspíte, často určí váš celý den. Zda se od rána budete cítit zle nebo naopak budete jen zářit – vyspaní, odpočatí a plní energie. Proto je volba povlečení stejně důležitá jako přikrývky a polštáře. Ložní povlečení z bavlny je klasika. Dotek 100% bavlny jen tak něco nenahradí. Zato krep je praktický: krepované povlečení se nemačká a nemusíte jej žehlit. Flanel zase oceníte v zimě, protože je na dotek extra měkký a teplý.

Přikrývky z dutého vlákna

Také nabídku přikrývek jsme pro vaši lepší orientaci rozdělili na dvě oddělení. V jednom z nich najdete prošívané přikrývky, které můžete šetrně prát v pračce do 60°C, a v druhém pak přikrývky z dutého, které snesou i vyvářku 95°C, a jsou tedy vhodné do prostředí s vyššími nároky na hygienu. Přikrývky z dutého vlákna jsou vhodné i pro alergiky, jelikož mnoho z nich lze prát i při vyšších teplotách zmíněných 95°C, při kterých se ničí různí roztoči a další alergeny.

Antialergické přikrývky

Pro pohodlnější spaní a delší výdrž matrací u nás můžete zakoupit i chránič matrace. Dále u nás naleznete sortiment pro zdravotnický a lékařský personál - zdravotnické oděvy.

Pokud potřebujete dětskou přikrývku, máme pro vás ZDE nabídku.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!