Protiskluzová obuv

Protiskluzovou pracovní obuv SRA a SRC z naší nabídky lze používat, jako pracovní, volnočasovou či zdravotní obuv, ale vždy poskytující bezpečnost při pohybu na různých površích. Nabízíme vám bohatý výběr typů, barev i cenových relací protiskluzové obuvi.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení > zdravotní obuv | boty crocs | korkové pantofle | antistatická obuv

1 | 2 | 3»

1 | 2 | 3»

Protiskluzová pracovní obuv SRC a SRA

Stává se vám, že se v práci něco vylije? Podlaha je kluzká a než uschne a bude zase bezpečná, musíte přes toto místo. Nebo se u vás často vytírá a vy nemůžete pořád jen čekat? Nemusíte! Stačí si pořídit protiskluzovou obuv SRA nebo SRC. Třeba tu naši. Skloubili jsme nízkou cenu, funkčnost a eleganci. Nabízíme vám protiskluzovou obuv od značek:

     Oxypas | Abeba | Suecos | další výrobci

Některé jsou kožené, jiné z technologicky vyspělého materiálu (např. EVA, atd.). V barvách je také široký výběr. Jedno ale mají společné, jsou lehké. Vaše nohy skoro ani nepoznají, že něco nosí. Bezpečnost vám zajistí podrážka, disponujícími vlastnostmi SRA. Obuv je odolná proti uklouznutí na keramické podlahové dlaždici s SLS (vodní roztok). Zkratka SLS vznikla z názvu sodium lauryl sulfate , česky dodecylsíran sodný, jde o iontovou povrchově aktivní látku, která se používá v celé řadě čistících a hygienických prostředků. Nepodceňujte své bezpečí! Noste protiskluzovou obuv. Určitě ji ocení pracovníci ve zdravotnictví, v laboratořích, domech pro seniory a nejen tam.

V protiskluzové obuvi neuklouznete

Bezpečně za všech okolností. Ať jste v práci nebo na výletě. Pořídit si byť sebehezčí boty, které kloužou, to jsou vyhozené peníze. V takových botách se pak bojíte udělat krok na kluzkém povrchu, natož pak třeba pospíchat. Vaše chůze je opatrná a postrádá špetku elegance. Pořiďte si obuv, jejíž podrážka drží na každém povrchu jako přibitá. Pořiďte si protiskluzovou obuv.

Námi nabízená obuv je lehká a jde s módními trendy. Každý výrobce vsadil na jiný materiál, některé typy jsou kožené, jiné z technologicky vyspělého materiálu. Také barevně budete moci boty sladit s vaším outfitem. Zvolíte nazouváky, boty na přezku nebo suchý zip? Je to jen na vašem rozhodnutí.

V nabídce máme obuv těchto značek:

Nabízená obuv neuklouzne ani na keramických dlaždicích s SLS, což je zkratka pro látku, která se nachází v mnohých čisticích prostředcích ani na ocelové podlaze s glycerínem. Podrážky nabízených bot vlastní certifikáty SRC a SRA.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!