Ubrusy

1 | 2»

1 | 2»

Ubrusy

Ubrus již od pradávna patří na stůl každé domácnosti a díky moderní výrobě si nyní můžete vybrat z mnoha nabízených variant. Těžko si lze představit, že by dnešní hospodyňka neměla ve své domácnosti více ubrusů, které použije v mnoha nastávajících příležitostech. Ubrusy jsou nedílnou součástí každé kuchyně, obývacího pokoje, také nemohou chybět v hotelových i restauračních zařízeních, či v kancelářích, ale také na mnoha dalších místech. Hlavní funkcí ubrusů je nejen ochrana stolů, ale především rozjasnění interiérů při různých oslavách, svatbách, hostinách, ale také slouží k doladění svátečních oslav. V naší nabídce si vyberete ubrusy v různých barevných dekoracích, také různých velikostí a samozřejmostí je výběr z mnoha zajímavých materiálů. Nejčastěji se ubrusy používají na pokrytí stolů, které lze zakrýt celoplošně, nebo jen částečně dle potřebné estetičnosti a momentální potřeby.

Výběr ubrusů

Ubrusy si můžete vybrat z mnoha barevných provedení, velikostí a samozřejmě na vás čeká široká nabídka kvalitních materiálů. Plastové ubrusy jsou nedílnou součástí chat a chalup, také jsou ideální pro stolování na zahradě. Do interiérů se nejčastěji používají především látkové a bavlněné ubrusy, které se vyrábí ze směsových či syntetických tkanin. Saténové ubrusy a ubrusy z damašku s vytkanými žakárskými vzory působí velmi elegantně, skvěle drží tvar a jsou stále atraktivní.

Potřebujete ubrus?

Nabízíme vám široký výběr ubrusů nejrůznějších barev a velikostí. V nabídce najdete bavlněné a saténové ubrusy, ubrusy s atlasgrádlem nebo keprovou vazbou a mnoho dalšího. Ubrusy můžete objednávat v různých barvách a také rozměrech. Dále u nás můžete zakoupit také dekorační látky, hotelový textil, bytový textil, vodoodpudivé ubrusy a mnoho dalšího.

Ubrusy a dekorační látky vysoké kvality nabízíme za velmi zajímavé ceny. Dodáváme ubrusy i nestandardních rozměrech dle přání zákazníka.