Vodoodpudivé ubrusy

5 kusů minimální odběr.

1 | 2»

1 | 2»

Vodoodpudivé ubrusy

Vodoodpudivé ubrusy v naší nabídce zahrnují široký výběr barev, vzorů a rozměrů vodoodpudivých ubrusů. Vodoodpudivé ubrusy nevsakují žádné tekutiny, tím prodlužují svou životnost a náklady na údržbu. Rozlité tekutiny lze jednoduše setřít ubrouskem a ubrus je stále čistý. Používáním vodoodpudivých ubrusů lze ušetřit až 30% nákladů na údržbu.

Ubrusy ze zdravotně nezávadného materiálu, který odpuzuje vodu. Ubrusy a látky mají certifikát kvality ISO 9001 a nezávadnost OKO.

Proč vodoodpudivý ubrus

Tyto velice oblíbené vodoodpudivé ubrusy se velmi snadno udržují, proto jsou velmi vhodné na místa, kde dochází k častému ušpinění z pokrmů a polití tekutiny, ale také si jejich kvality vychutnáte v domácnostech. K výrobě těchto ubrusů byl použit 100% polyester, který nevsakuje žádné tekutiny a jednoduchým setřením utěrkou, či ubrouskem bude stále jako nový. Mezi další přednosti vodoodpudivých ubrusů je možnost praní na 40°C a žehlení na syntetický program, navíc po vyprání velmi rychle schnou a jsou připraveny k opětovnému používání. Čeká na vás široká paleta duhových barev a velikostí, které rozjasní každou chvíli při každodenním stolování.