Zdravotnické pracovní haleny

Nabízíme dámské a pánské zdravotnické haleny praktického a slušivého střihu. Tyto zdravotnické oděvy vyhovují všem přísným požadavkům na provoz ve zdravotních zařízeních. Zároveň se vám budou příjemně nosit a mají nízké nároky na praní nebo žehlení.

Pořiďte si pohodlné zdravotnické oblečení i v oddělení > lékařské kalhoty | sesterské šaty | zdravotní oděvy levně

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 6»

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 6»

Dámské zdravotnické haleny

Klasické haleny jsou základním a v moderní době nejčastěji používaným zdravotnickým oděvem. Naše zdravotnické oděvy vynikají praktickým střihem, který vyhovuje přísným hygienickým požadavkům na provoz ve zdravotnickém zařízení, moderními prodyšnými materiály a velmi pěkným vzhledem. Zdravotnické oděvy z naší chráněné dílny je možné získat téměř v libovolných barevných kombinacích, je možné je nechat doplnit nášivkou nebo potiskem.

České zdravotnické pracovní haleny

Chcete mít líbivou pracovní halenu, která bude zhotovena z moderních směsových materiálů, dík kterým můžete tyto pracovní haleny prát až na 90°C. Kvalitu našich pracovních halen ze směsových materiálů, poznáte také při jednodušším žehlení. Pracovní haleny a další zdravotnické oděvy jsou českým výrobkem.

Lékařské pracovní haleny

Moderní, slušivé, ale hlavně  pohodlné lékařské pracovní haleny různorodých střihů, bez zapínání, se zapínáním na knoflíky či praktické zdrhovadlo uplatní nejen personál celé zdravotnické sféry, ale také řada pracujících ve farmaceutickém průmyslu, laboratořích, lékárnách či kosmetických nebo masérských salónech. Upravený vzhled je nejen vizitkou ošetřujícího nebo jinak pečujícího personálu, ale v očích pacientů i klientů, kteří si chodí pro pomoc či radu, budí pohled na vkusně oděného lékaře, sestřičku, kosmetičku nebo také maséra tolik potřebnou důvěru, která je pro obě strany velmi důležitá. Lékařské pracovní haleny jsou vyráběny z kvalitních materiálů a to buď ve verzi z čisté 100% bavlny, která je jemná, savá s dobrou prodyšností a nebo směsi materiálů bavlny a polyesterového vlákna, které jsou vzdušné, lehké a méně se mačkají. 

Zdravotnické haleny barevné s obrázky a bílé

Pracovní haleny můžete mít v bílém či barevném provedení, ale také v moderním digitálním potisku, který je zárukou dlouho trvajících a stále sytých barev, které nevyblednou ani po mnohočetných vypráních. Díky velkému výběru pracovních halen můžete svůj pracovní outfit vyladit  například také s kalhotami, či sukní a k úplné dokonalosti jej spojit s vhodnou pracovní obuví, které máme v naší široké a různorodé nabídce opravdu velké množství.

Sesterské pracovní haleny

Potřebujete doladit váš pracovní outfit? Vyzkoušejte naše haleny. Hodí se ke kalhotám i sukni. Zvolit můžete čistě bílou, s jemným lemováním, barevnou nebo s vtipným a milým obrázkem. Haleny ocení jak ženy pracující ve zdravotnictví, tak v laboratořích nebo v lázních a jinde.

Střihem i materiálem jsou haleny pohodlné. Zajistí odvod potu a jsou velmi lehké. Při jejich nošení se budete cítit velmi pohodlně. Haleny vás nebudou omezovat v pohybu. Všechny typy disponují kapsami, kam uschováte třeba teploměr.

Bavlna v halenách zajistí jejich hebkost a nedráždivost pro pokožku. Směsový materiál zase třeba menší mačkavost nebo rychlejší schnutí, zmenšují tak nároky na praní a žehlení.

I zapínání je variabilní, můžete mít zapínání na knoflíky, zip nebo haleny přetahovat přes hlavu. Podle typu střihu jsou haleny s límečkem nebo bez něj. Všechny nabízíme v mnoha velikostech. Variabilita je veliká a záleží opravdu jen na vás.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!