Zvýhodněné SETY

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá

1

1

Přikrývky a polštáře české výroby

Jsme český výrobce s mnohaletou praxí s výrobou vysoce kvalitních přikrývek a polštářů, což potvrzuje certifikát Práce postižených a Česká kvalita, kterým smíme označovat námi vyráběné prošívané přikrývky a polštáře. Nabízíme vám skutečně české prošívané polštáře a přikrývky v různých gramážích a s možností praní na 60°C či 95°C. V naší nabídce naleznete i prošívané přikrývky a polštáře ALOE VERA, kdy tkanina obsahuje výtažky z rostlin Aloe Vera díky čemuž tyto prošívané přikrývky a polštáře získávají punc exklusivity, kterou vám nabízíme za dostupné ceny. Naše české přikrývky a polštáře jsou plněné dutým prostorově tvarovaným polyesterovým vláknem, díky čemuž jsou vhodné i pro alergiky.

Přikrývky a polštáře s Aloe Vera

Výtažek z Aloe Vera pomáhá zlepšovat či zmírňovat mnoho zdravotních obtíží. Aloe Vera působí jako přírodní dezinfekce, působí jako anestetikum. Zmírňuje bolesti, např. ve svalech, v kloubech apod. Je baktericidní, pokud je aplikován ve vysoké koncentraci po několik hodin v přímém kontaktu s bakteriemi.
 

Pro kvalitní spánek je důležité ložní povlečení

Vyberte si u nás kvalitní ložní české výroby. Veškeré ložní povlečení je vyrobené z prvotřídního matriálu: z bavlny, krepu, flanelu nebo módního saténu. Zvolte si materiál na povlečení, který je vám nejpříjemnější a každé ráno se buďte po vydatném spánku odpočatí a plní energie.


Aloe Vera dokáže likvidovat viry a je fungicidní za stejných podmínek, jak je uvedeno výše. Je protisvědivý, snižuje krvácivost, snižuje teplotu a je protizánětlivý. Působí jako přírodní zvlhčovač, dodává vlhkost všem vrstvám kůže, zvyšuje normální buněčné množení, čímž urychluje hojivé procesy. Svým charakterem tato tkanina pro přikrývky velice připomíná přírodní hedvábí.

Prošívané přikrývky příjemné na dotek

Extra jemné složení dodává tkanině s Aloe Vera extra příjemný pocit na dotek, je lehká, vysoce absorpční, přitom velice hustá a nemačká se. Tkanina s Aloe Vera odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, velké množství pórů umožňuje rychlejší odpařování potu. V horku prošívané přikrývky příjemně chladí, v zimě zahřejí. Tkanina ALOE VERA Microfiber-fabric™ je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména luxusnějších prošívaných přikrývek a polštářů. Nabízíme vám kvalitní český výrobek vyrobený z moderních materiálů českým výrobcem.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80 % osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!