Cuddle buddy polštáře

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Filtrovat dle
Barva
  • Červená
  • Fialová
  • Modrá
  • Zelená
  • Černá
Výrobce

1

1

Antistresové polštáře Cuddle Buddy

Nabízíme vám kvalitní antistresové polštáře Cuddle Buddy. Antistresové polštáře Cuddle Buddy můžete zakoupit v provedení Comfort Pillow, Neck Pillow a Bed Pillow. Náplň polštářů tvoří zdravotně nezávadná polyesterová zrna či kuličky, které zajistí velmi jemnou příjemnou masáž. Antistresové polštáře Cuddle Buddy můžete vybírat v mnoha barevných provedeních.

Cuddle Buddy jsou velice jemné polštáře, které právě díky unikátní výplni drobnými kuličkami dokonale kopírují tvar Vašeho těla a tím působí velice nadýchaným dojmem - netlačí, příjemně podporují. Zkvalitněním spánku díky polštářům Cuddle Buddy napomůžete odbourávání stresu, zmírnění následků napětí nebo špatného držení těla.

Velice zajímavé jsou polštářky Cuddle Buddy Neck Pillow, které jsou obdobou nafukovacích cestovních polštářů kolem krku, ovšem nesrovnatelně pohodlnější a přizpůsobivější. S touto drobností v zavazadle se Vám už nestane, že byste dorazili do hotelu a museli spát s nevyhovujícím polštářem.

Poznámky k provedení a údržbě: Polštáře Cuddle Buddy je potřeba prát na 30°C a sušit na vzduchu, nikoliv mechanicky ve ždímačce. Polštářky neotvírejte.

Polštáře Cuddle Buddy Comfort Pillow

Patří mezi komfortní, velmi měkké a hebké relaxační polštáře, které vás potěší svou jemností a jedinečnou tvarovatelností dle potřeby. Polštáře Cuddle Buddy Comfort slouží k dokonalému uvolnění každého kousku vašeho těla a zároveň ulevuje bolesti zad i krční páteře. Zdravotně nezávadný materiál, ze kterého je komfortní polštář vyrobený obohatí každý domácí pokoj, ale také zpříjemní celodenní pobyt u počítače nejen v zaměstnání, ale i v domácnostech. Hebký polštář je vyrobený z kvalitního polyesteru a náplň tvoří velice jemné mikrokuličky, které jsou příjemné pro každou část vašeho těla. Exkluzivní polštář Cuddle Buddy komfort si můžete vybrat z mnoha překrásných barev a užívat si jedinečné pohody každý den.

Cuddle Buddy relaxační polštáře

Unikátní polštář Cuddle Buddy skvěle poslouží k uvolnění celého těla a zároveň napomáhá odbourávat stres. Tento antistresový polštář je velice oblíbeným kouskem nejen pro jeho mimořádnou jemnost, ale díky jeho speciální náplni zpříjemní každodenní odpočinek a zmírňuje bolesti zad. Komfortní polštář Cuddle Buddy vás potěší nejen v domácnostech, ale zároveň jemné mikrokuličky, které tvoří náplň polštáře, napomáhají k příjemnému uvolnění i v pracovní činnosti při dlouhodobém sezení. Svým exkluzivním tvarem i zbarvením okouzlí všechny věkové kategorie.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!