Dámské pracovní pláště

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
Materiál

1

1

Dámské pracovní pláště

Pracovní plášť je součást pracovního oděvu, která ochraňuje oblečení před znečištěním či poškozením při výkonu práce. Pracovní pláště jsou běžnou svrchní částí oděvu v řadě profesí zdravotnické sféry, lékařů, chemiků, laborantů, ale také kuchařů, či pracovníků ve skladech, kterým zajistí nejen delší čistotu oděvu pod pláštěm, ale také minimalizují jeho poničení a tudíž je zajištěna i delší životnost pracovního či běžného oblečení.

V naší nabídce naleznete pláště mnoha střihů i provedení, ale můžete volit také podle materiálu či barvy. Dámské i pánské pláště vyrábíme z kvalitních materiálů 100% bavlny, která je pevná, odolná, výborně prodyšná, na dotek příjemná, ale také ze směsi bavlny a polyesteru, která je jemná, lehká i parádně vzdušná, což uvítáte vždy, ale zejména v parných letních dnech nebo také v provozech s vyšší teplotou. Pracovní pláště lze opatřit výšivkou či potiskem loga vaší firmy nebo jména či ostatních požadavků dle vašeho přání.

Dámský pracovní plášť bez rukávů

Dámský pracovní plášť bez rukávů plní hlavně svoji funkci ochrany před znečištěním pracovního či civilního oblečení, ale také je vítanou volbou všude tam, kde potřebujete mít především volný pohyb rukou.

Pracovní plášť bez rukávů je klasického, rovného střihu s fazonkou a tradičním zapínáním na praktické knoflíky. Velmi příjemný bavlněný materiál je měkký, hebký k pokožce přátelský a vyznačuje se dobrou prodyšností i savostí, která je pro váš komfort při práci žádoucí. Pracovní pláště bez rukávů jsou vhodné do všech provozů s velkou provozní teplotou jako např. jídelny, či vývařovny, ale také jsou výbornou alternativou pro letní období, kdy sice plášť musíte mít, ale nebude vám v něm takové horko. Pracovní pláště bez rukávů jsou vhodné pro všechny, kdo potřebuje mít volné ruce a to v celé řadě profesí gastronomie, lékařství, úklidových pracích či žen za pultem.

Pracovní pláště s krátkými rukávy

Je celá řada profesí, kde k povinné výbavě pracovního oděvu patří také pracovní plášť. Pracovní plášť primárně plní ochrannou funkci před znečištěním, ale také před poškozením pracovního či civilního oblečení. Varianta pracovního pláště s krátkým rukávem je vhodná k celoročnímu užívání nejen v provozech s vyšší provozní teplotou, ale také je komfortnější pro nošení v letním období.

Plášť je volného střihu s fazonkou, propínáním na knoflíky a krátké rukávy umožňují svobodnější pohyb rukou při různé manipulaci se surovinami či předměty. Na výrobu pláště jsme zvolili velmi příjemnou zdravotně nezávadnou bavlnu, která je pokožkou velmi dobře snášena a pro váš dokonalý komfort je výborně prodyšná i savá, což je pro provozy s vyššími teplotami či teplé letní počasí žádoucí.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené gastro oděvy i ostatní zboží!