Dětský licenční sortiment

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1

1

LICENČNÍ sortiment pro děti

Dětské fleecové deky

V nabídce, dětského licenčního sortimentu máme pro vaše ratolesti velmi příjemné, parádně hřejivé a měkké deky, do kterých se děti rády zachumlají třeba u sledování pohádek v televizi nebo, když jim budete číst knížku. Ale také si je rády položí na podlahu, aby si na ní mohly hrát se svými oblíbenými hračkami, a přitom je deka bude příjemně hřát.

Fleecové deky jsou jemné, hebké a pestrobarevné zobrazení oblíbených pohádkových hrdinů potěší každou dětskou dušičku a vykouzlí jim ve tvářičkách kouzelný úsměv.

Deky se snadno udržují, rychle schnou a díky pevnému obšití krajů zůstává jejich tvar beze změny i po mnohočetném vyprání a jistě vás potěší také fakt, že i pestré barvy si zachovávají stále stejně syté odstíny.

Dětskou fleecovou dekou můžete vyzdobit pokojíčky svých ratolestí, ale stejně dobře vám mohou posloužit také na cestách, abyste do nich svá malá zlatíčka zabalili.

Dětské froté osušky

Dětské froté osušky jsou vyrobeny z hebkého, měkkého na omak příjemného 100% bavlněného materiálu, který se vyznačuje výbornou savostí, aby pokožka byla po otření dokonale osušena.

Froté osušky z naší nabídky dětského licenčního sortimentu potěší svým designem nejen děti, ale také osloví nejednoho dospěláka, který by ji mohl využít třeba jako plážovou osušku na koupališti či u bazénu nebo jí přibalí dětem či sobě na dovolenou k moři.

Okraje osušek jsou po celém svém obvodu opatřeny zpevňující lemovkou, která brání třepení i ztrátě tvaru a díky stálobarevné úpravě při dodržování stanovené tepoty praní si barvy zachovávají také svoji sytost.

Dětské licenční ložní soupravy

Všechny dětské ložní soupravy z nabídky dětského licenčního sortimentu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu stoprocentní bavlny, která je jemná, měkká, výborně prodyšná i savá a na dotek velmi příjemná.

Kvalitní potisk sytých barev v originálním designu postaviček z pohádkových příběhů, potěší každé dítko, které se bude do postele těšit, protože bude mít své oblíbené hrdiny stále u sebe.

Dětské ložní povlečení se snadno udržuje a výměnu urychluje praktické zapínání na zip, které také dokonale drží přikrývku či polštář uvnitř povlaků a brání tak proti jejich nechtěnému vysouvání.

Dětské licenční ložní soupravy ozdobí nejedenu postel v dětském pokojíčku, ale také se budou parádně vyjímat například ve školkách či ozdravovnách a ve všech zařízeních, které děti navštěvují.

Rozhodně mohou udělat radost i jako neokoukaný, originální dárek.