Čepice jednorázové

1 | 2»

1 | 2»

Jednorázové čepice - operační

Jednorázové čepice pro použití v hygienicky náročných prostředích. V naší nabídce najdete jednorázové čepice všech velikostí z polyetylenu i papíru. Nabízíme vám kvalitní kuchařské čepice vysoké, nízké, ale i kuchařské lodičky, síťky na vlasy, čepice s kšiltem. Naši širokou nabídku jednorázových čepic, ještě rozšiřujeme jejich nabídkou v různých barvách a velikostech.

Jednorázové čepice do potravinářské výroby

Naše jednorázové pracovní čepice jsou vhodné i pro potravinářské provozy, výrobny uzenin, lahůdek, pekařství, prostě všude tam, kde je kladen vysoký důraz na čistotu a hygienu. Jednorázová čepice funguje jako výborná ochrana výrobků před kontaminací jednak výrobků, ale i samotných provozoven.

Kuchařské čepice jednorázové

Každý správný kuchař by měl mít vysokou kuchařskou čepici, které již mnoho let neodmyslitelně patří ke kuchařské uniformě. A proto Vám nabízíme vysoké kuchařské čepice, tak i lodičky a nízké čepice.

Jednorázové papírové čepice pro kuchaře

Papírová kuchařská čepice slouží k ochraně potravin před kontaminací a zároveň chrání hlavu i vlasy. Její ochranné účinky oceníte v každém potravinářském i gastronomickém provozu a samozřejmě nemůže chybět v žádné kuchyni.  Praktickou papírovou čepici si můžete vybrat dle potřeby v různých variantách i velikostech, ale také v různém barevném provedení. Papírové jednorázové čepice lze používat opakovaně a díky perforované vrchní části je zajištěno dostatečné větrání. Ať si vyberete kuchařskou čepici ve tvaru lodičky, nebo středně vysokou, či vysokou, zajistíte si komfort při práci a dokonalou ochranu všech potravin. Pro zachycení potu z vašeho čela, mají gastro čepice potní pásku.

Hledáte-li další sortiment do potravinářství, doporučujeme např. jednorázové rukavice.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!