Jednorázové oděvy

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 10»

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 10»

Jednorázové pracovní oděvy a oblečení

Jednorázové pracovní oděvy je opravdu široká skupina oděvů, které mají za úkol chránit před znečištěním uživatele, který je používá nebo prostor, ve kterém se dotyčný pohybuje. Převážná většina jednorázových oděvů je vyráběna z netkané textilie neboli polypropylenu nebo polyetylenu, kterému se lidově říká igelit.

Netkaná textile

Netkané textilie jsou z převážné části tvořené z polypropylenových vláken, ke kterým může být přidán recyklát z textilních odpadů, kdy se jednotlivá vlákna jednosměrně či náhodně vrství a spojují. Netkané textilie se navíc dají zušlechťovat podobným způsobem, jako je tomu u klasických textilií. Zušlechťováním se dá docílit změna barvy, nanášením lepidel či impregnací se vylepšují povrchové vlastnosti. Nahřátím povrchu při vyšších teplotách se dociluje efekt, kdy jsou netkané textilie neprodyšné. Různé výrobní postupy určují konečné vlastnosti netkané textilie, ty se pak liší gramáží na m2, rozdílnou pevností, barvou, savostí či naopak odolností proti vlhku či tekutinám. Díky všem těmto vlastnostem, je netkaná textilie ideální materiál pro jednorázové pracovní oděvy.

Pro koho se jednorázový oděv hodí?

Pokud bychom chtěli být struční, odpověď by zněla pro KAŽDÉHO! Z výše, uvedeného je jasně patrné, že netkané textilie jsou přímo ideálním materiálem pro výrobu jednorázových oděvů, které budou mít to nejrůznější použití. Oděvy pro jednorázové použití se skvěle uplatní ve firmách, tak i domácnostech či ve zdravotnictví, v potravinářských a gastro provozech, v kosmetických salonech a wellness centrech.

Chystáte se malovat byt, dělat generální úklid nebo třeba jen natírat plot ? Pro všechny tyto činnosti i všechny jiné, při kterých potřebujete před znečištěním ochránit svůj oděv, tělo či novou podlahu, vám pomohou naše ochranné jednorázové oděvy.

Máte naplánované kolonoskopické či gynekologické vyšetření nebo zákrok, pak jistě oceníte naše kolonošortky, gynsukni, které ochrání před znečištěním vaše oblečení a navíc vám poskytnou i větší pocit soukromí. A to vše doslova za pár korun.

Nabídka, která nejde odmítnout

Nabídka jednorázových oděvů v našem obchodu je nejširší na našem trhu, díky čemuž jsme schopni Vás obléct od hlavy až po nohy. Navíc máme vše SKLADEM a za dobré ceny, to vše naši nabídku činí bezkonkurenční.

Jednorázové oděvy pro ochranu hlavy: jednorázové čepice, kukly a kapuce, ústenky a roušky, kuchařské čepice, jednorázové respirátory, operační čepice, chrániče vousů atd.

Jednorázová ochrana rukou: nitrilové a latexové rukavice, vinylové a PE rukavice, úklidové gumové rukavice, návleky na prsty a jednorázové rukávníky.

Jednorázové oděvy pro ochranu těla: PE bryndáky pro dospělé, pláště a pláštěnky, návštěvnické sety, overaly a kombinézy, haleny, zástěry.

Jednorázová ochrana nohou: návleky na obuv, jednorázové ponožky, poporodní kalhotky a tanga, jednorázové kalhoty, kolonošortky a sukně.

Nejvíc jednorázových oděvů na jednom místě

Potřebujete se chránit, ochránit oblečení vašich zaměstnanců nebo výrobky před kontaminací? Ať si vzpomenete na jakoukoli část těla, tak věřte, že u nás na ni seženete ochranné, jednorázové oděvy. Pyšníme se velikým výběrem za rozumné ceny.

Oddělení je to sice široké, ale obecně se dá říci, že jednorázové oděvy jsou vyráběny z netkané textilie, polyetylenu nebo polypropylenu.  Neperou se, po použití nebo po ušpinění se vyhodí. Tím, že jejich náklady na údržbu jsou nulové, šetří vaši peněženku. A nejen tu, šetří i váš čas.

Když o tom tak přemýšlím, jednorázové oděvy se hodí všem a všude. Ač se to nezdá, své využití najdou i v domácnosti. Vždyť všude se uklízí, každý byt nebo dům potřebují někdy vymalovat. No a o průmyslu ani nemluvě. Ochranu hlavy využijí nejen v potravinářském průmyslu, ruce například potřebují chránit zdravotníci, ochranu těla před potřísněním jídly potřebují třeba kuchaři a mohli bychom pokračovat.

Pořád si myslíte, že vy jednorázové oděvy nepotřebujete? Prohlédněte si naši nabídku a zjistíte, kolik věcí by se vám nebo do vaší firmy hodilo.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

Nejširší nabídka jednorázových pracovních oděvů na trhu
 

Návleky na obuv jednorázové  

Návleky na boty vám ušetří čas i peníze

Určitě sami dobře víte, že čas jsou peníze. A že se vám v mnoha případech jednoduše nevyplatí náklady třeba na opakované praní – na prostěradla, ubrousky nebo kapesníky.  Návleky na boty vám ušetří čas i peníze >>

     
Jednorázové oděvy a oblečení  

Jednorázové oděvy vás stojí méně času i práce

Některé věci se z ekonomického hlediska nevyplatí prát nebo čistit. Na papírové ubrousky nebo ručníky jsme si zvykli dávno. Proč to často není podobné i u jednorázových oděvů?  Jednorázové oděvy vás stojí méně času i práce >>