Jednorázové ústenky, vousenky a štíty

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Červená
  • Modrá
  • Zelená
Výrobce

1

1

Operační roušky a chirurgické ústenky

Jednorázové ústenky, štíty pro chirurgii a rouška musí splňovat přísná kritéria na jejich výrobu a kvalitu. Proto vám nabízíme kvalitní chirurgické jednorázové oděvy, které jsou ve vašich chirurgických zařízeních každodenní nutností. Naše jednorázové chirurgické oděvy jsou vhodné pro personál, ale i pacienty a jejich návštěvy. Námi nabízené ústenky a rouška jsou vyráběny z vysoce kvalitních netkaných textilií při dodržení patřičných ISO (uvedeny u výrobku) norem. Nabízíme vám různé tipy jednorázových operačních čepic a to pro dlouhé i krátké vlasy, chirurgické ústenky a roušky v různých barvách, chirurgické ústenky s obličejovým štítem na gumičky či tkanice.

Chrániče vousů vousenky, štíty, ústenky a roušky jednorázové

V našem e-shopu nabízíme jednorázové roušky a ústenky z polypropylenu a papíru a hygienické masky. Dále pak také vousenky, chrániče vousů a obličejové štíty. Roušky a ústenky, které vám nabízíme v sekci jednorázové oděvy, lze použít jako efektivní ochranu dýchacích cest.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80 % osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!