Jednorázové haleny a blůzy

1

1

Jednorázové haleny a blůzy

Jednorázové haleny a blůzy z lehké a výborně prodyšné netkané textilie jsou efektivní ochrannou pro oděv i tělo. Jednorázová halena je ideálním ochranným oděvem například pro tatínky při porodu v porodnici.

Jednorázová halena z netkané textilie

Jednorázová halena je vhodná nejen pro pacienty, také pro návštěvy, ale díky svému zpracování je nepostradatelná při různých vyšetřeních v nemocnicích včetně magnetické rezonance. Halena je vyrobena z velmi lehké a bezprašné textilie, která je dobře prodyšná, velmi jemná a svou lehkostí je nenahraditelná. Díky univerzální velikosti, halenu snadno využijí nejen ženy, ale také muži. Véčkový výstřih umožňuje velmi snadné a rychlé oblékání přes hlavu a díky rovnému i klasickému střihu je vhodná opravdu pro každého. Speciální a kvalitní zpracování netkané textilie zaručuje používat jednorázovou halenu opakovaně.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené jednorázové oděvy!