Oděvy pro pacienty a klienty

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1 | 2»

1 | 2»

Oděvy pro pacienty a klienty

Oděvy pro pacienty a klienty jako jsou overaly pro inkontinentní pacienty, overaly pro dospělé a noční košile pro neklidné pacienty. Pro neklidné klienty nabízíme také overal. Overal pro neklidné pacienty má chytře řešené zapínání zipem na zádech vedoucím rozkrokem až do přední části. Overal pro dospělé inkontinentní pacienty je velká pomoc pro ošetřovatele inkontinentních klientů. Noční košile pro neklidné pacienty má ve spodní části stahování na šňůrku, díky čemuž se nemůže pacient / klient odkopat.

Overaly pro seniory

Pro nemocnice, pečovatelské ústavy nebo léčebny s pacienty, u kterých je zvýšený nárok na snadnou výměnu oblečení, oceníte praktické overaly pro seniory. Pohodlný střih a zapínání na praktické zipy umožní snadnou výměnu inkontinenčních pomůcek.

Pyžama

Pyžamo již po staletí neodmyslitelně patří mezi oblečení, které nemůže chybět v žádné ložnici. Každé pyžamo se skládá z vrchního a spodního dílu. Vrchní díl může být navlékací přes hlavu, ale také může být rozepínací na klasické knoflíky a spodní díl kalhotového střihu precizně drží pružná guma, která vás nikde netlačí, abyste mohli pohodlně spát. Po vklouznutí do pohodlného pyžama se budete cítit jako v bavlnce i v těch nejchladnějších nocích. Kvalitní pyžamo české výroby se pyšní mnoha překrásnými vzory, díky tomu rozveselí nejen děti, ale i ženy a muže. Elegantní pyžamo se vyrábí z velmi jemné bavlny, která zaručuje maximální komfort a pohodlí při každodenním používání.

Košile pro pacienty Anděl

Zdravotnická košile Anděl byla speciálně vyrobena pro všechna zdravotnická zařízení, aby zpříjemnila choulostivé chvíle pacientům a také usnadnila práci při oblékání i manipulaci. Košile Anděl je vyrobena z velmi kvalitní vysrážené bavlny, která je zdravotně nezávadná a zároveň anti-alergenní a díky tomu je vhodná i pro citlivou pokožku. Pro pacientskou košili Anděl je typickým znakem univerzální A-střih, který je ideální pro všechny pacienty. V zadní části jsou pro jednoduchou manipulaci košile Anděl vybaveny uvazovacími tkanicemi. Dopřejte svým pacientům komfort pomocí kvalitní košile české výroby, kterou lze mít v mnoha velikostních variantách.

Nabízíme také jednorázové oděvy pro pacienty, kde můžete vybírat z velmi široké nabídky gynsukní, halen a kalhot, jednorázových plášťů a kompletů, lymfodrenážních kalhot, županů a šortek.

Nabídka: overaly a pyžama pro dospělé

Prohlédněte si také naši širokou nabídku bryndáků pro dospělé a seniory v mnoha barvách a rozměrech.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!