Pracovní oděvy s potiskem

1 | 2 | 3»

1 | 2 | 3»

Pracovní oděvy s potiskem

Jaký si to uděláš, takový to máš. Tak proč si dělat život šedivý a nudný. A proč by taková měla být vaše práce? Na to, abyste se do práce těšili, někdy stačí tak málo. Zkuste to s veselým oblečením a uvidíte, jak dobrou náladou nakazíte i své okolí.  V té šedi všude kolem nás budete doslova zářit.

Veselé motivy a barevný potisk naleznete na:

  • Trika
  • Haleny
  • Šaty
  • Legíny
  • Zástěry

Trička, pocházející z našich dílen, jsou tvořena z 92% bavlnou a 8% elastanu. Díky bavlně jsou prodyšná, dobře sají pot a příjemná na dotek. Elastan je přidán, aby se trika dobře oblékala a držela tvar. Tak jaké si zvolíte vy? S květinovým vzorem nebo s fleky?

Haleny nabízíme dámské i uni. Svými motivy hodí především pro zdravotníky, zubaře a veterináře. Ve veselém oblečení si snáze získáte důvěru malých pacientů a vaše práce tak bude snazší. Pracovní den uteče jako mávnutím kouzelného proutku. Udělejte i z ordinací místo, kam lidé rádi zajdou, když už musí.

Hledíte originální dárek pro někoho, kdo se rád motá v kuchyni? Vsaďte na naše pestrobarevné a vtipné zástěry a nešlápnete vedle. Je to dárek, který potěší a zároveň je praktický. Ochrání oděv před nežádoucím zašpiněním. A navíc, když vyberete ten správný motiv, vyvoláte i bouři smíchu.  Výhodou těchto zástěr je jejich nemačkavost, snadno se perou a rychle schnou.

Tak se k nám připojte, společně uděláme svět veselejší a barevnější. Pořiďte si i vy do práce naše oděvy s potiskem.

V pracovním oděvu s potiskem se neztratíte

Život někdy přináší zábavné, někdy méně zábavné situace. Mnohé ani neovlivníme, ale něco přece. Ani v práci se neuzavírejte do uniformity bílé nebo šedé. Nabízíme vám barevné a veselé pracovní oděvy s potiskem. Nebuďte v oblékání nudní.

Nabízené haleny se svými motivy výborně hodí na dětské a zubní oddělení nemocnic, do ordinací a na veteriny. Střihy jsou dámské nebo uni, které padnou všem. Asi si umíte představit, jak je to těžké, když s vámi malý pacient nespolupracuje. Je velmi důležité si získat jeho důvěru a v tom vám obrázkové oblečení může pomoci. Tak si svoji práci zjednodušte.

Trika pocházejí z naší dílny, jde tedy o českou kvalitu a práci postižených. U triček se jedná o směs bavlny a elastanu. Díky bavlně jsou trika prodyšná, měkká a savá. Díky elastanu drží tvar a dobře se oblékají.
Ani v kuchyních nemusí být nuda. Stačí si obléci naši vtipnou zástěru a vyvoláte salvu smíchu. Mezi výhody těchto zástěr můžeme zařadit jejich nemačkavost, navíc se snadno perou a rychle schnou.


Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!