Elastické kalhoty

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1

1

Elastické kalhoty jsou z příjemných materiálů

Pokud chcete elastické kalhoty z velmi příjemných a zdravotně nezávadných materiálů, pak si určitě vyberete z naší nabídky elastických dámských kalhot. Elastické dámské kalhoty, které vám nabízíme jsou vhodné pro rekreační sport, tak i pro ostatní volnočasové aktivity. Elastické zdravotnické kalhoty nabízíme v provedení dlouhé, tak i tříčtvrteční, kdy si můžete vybrat z několika barev. Jistě vás bude zajímat, že elastické kalhoty jsou naším, tedy českým výrobkem.

Elastické kalhoty - nabídka
Obr. elastické kalhoty

Elastické kalhoty jsou vhodné i pro zdravotní personál

I v práci můžete vypadat šik a elegantně. Doba, kdy zdravotnické oděvy nebo oblečení do gastro provozů znamenaly fádní bílou, jsou pryč. Bílá barva sice i nadále zůstane neoddělitelně spojená se zdravotnictvím a personálem v restauracích a jídelnách, ale kromě ní si vybírejte z kalhot v černé nebo tmavě modré barvě.

I styly jsou modernější a elegantnější, než byly dřív. A kombinace 92% bavlny a 8% elastanu zajistí, že kalhoty budou nejen dobře držet tvar a střih, ale budou i v horkých dnech příjemně prodyšné a nositelné.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!