Zdravotnické oděvy

Prodáváme zdravotnické oděvy české výroby, které vám skvěle padnout a budou se příjemně nosit. Přitom vám bude takové oblečení slušet a potěší vás i svou výdrží a dobrou cenou. Sháníte zdravotnické pláště nebo šaty? Vyberte si u nás.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 21»

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 21»

Haleny

Dámské zdravotnické haleny praktického a slušivého střihu. Je jasné, že musejí vyhovovat nejen vysokým hygienickým nárokům, jaké na ně klade nošení ve zdravotních zařízeních nebo ozdravovnách.

Zdravotnické oděvy: dámské haleny

Navíc se vám toto zdravotnické oblečení bude příjemně nosit a je pohodlné. Dámy, které si je obléknou jako své profesní oblečení (nejen sestry a lékařky, ale třeba i kosmetičky) ocení moderní střih a vkusný vzhled. Potěší vás i možnost barevných kombinací či doplnění nášivkou a potiskem.

Haleny

Košile

Zdravotnické košile, které si u nás můžete koupit, jsou velmi oblíbené. Není divu: materiál, ze kterého je šijeme, je ze zdravotně nezávadného materiálu. Ať už jde o bavlnu nebo směs bavlny a polyesterových vláken. Zajímá vás střih?

Zdravotnické oděvy: pracovní košile

U nás si vyberete. Košile šijeme jak v klasickém střihu, přes sportovní, tak u zejména žen oblíbené vypasované košile. Vyberte si u košilí svou oblíbenou barvu. Vždy jsou precizně ušité z materiálů, které vám zaručí příjemné nošení.

Košile

Kalhoty

To, jak se budete cítit pohodlně, i během dlouhé směny rozhodne především to, jak pohodlné budete mít kalhoty. Ať už vás čeká dlouhé vysedávání u mikroskopu nebo vizita, v pohodlných kalhotách se budete cítit komfortně.

Zdravotnické oděvy: pracovní kalhoty

Cítíte se dobře v upnutějších kalhotách? Nebo dáváte přednost volným střihům. U nás si vyberete. Potěší vás nejen moderní vzhled, ale i materiály, ze kterých kalhoty a jiné zdravotnické oděvy šijeme. Zajistí vám snadné praní a tvarovou i barevnou stálost.

Kalhoty

Bavlněné zdravotnické oděvy

Od devatenáctého století, do kdy se datují první opravdové zdravotnické oděvy, udělal oděvní průmysl obrovský krok dopředu. Dnes vám nabízíme zdravotnické oděvy splňující přísné hygienické standardy při zachování vysokého komfortu nošení a velmi pěkného vzhledu. Zdravotnické oděvy se dnes vyrábějí z technicky vyspělých tkanin, u kterých je kromě zmíněné zdravotní nezávadnosti zajištěna odolnost, barevná stálost a vysoké pohodlí při výkonu náročného lékařského zaměstnání.

Zdravotnické oděvy vyrábíme v chráněné dílně a díky tomu jsme schopni zajistit náhradní plnění. Vaše náklady na pořízení pracovního ošacení pro zaměstnance zdravotnického zařízení, ale také třeba lázní, wellness, nebo i potravinářského provozu se tak mohou příjemně snížit.

Zdravotnické oděvy v mnoha variantách

Zdravotnické oděvy nabízíme v množství variant, střihů a barevných provedení. Víme, že slušivě, prakticky a pohodlně oblečený lékař není při práci zbytečně znervózňován nepadnoucím a nepříjemným oblečením, a jeho reprezentativní vzhled přidá i na vážnosti a profesionalitě, tedy způsobech, jakými pozitivně působí na pacienta.

Zdravotnické oděvy z naší nabídky zahrnují klasické lékařské pláště, tradiční dlouhé kalhoty, ale i elegantní sukně, tříčtvrteční i krátké kalhoty, košile, trička a haleny. Do chladnějších místností nebo pro práci venku jsou tu i vesty a mikiny.

Naše oděvy pro zdravotníky na objednávku doplníme libovolným potiskem nebo výšivkou. Kromě vybavení do zdravotnických zařízení u nás naleznete rovněž chránič matrace nebo přikrývky z dutého vlákna.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80 % osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

 

Zdravotnické oděvy - směsové

Zdravotnické oděvy pro vás vyrábíme z různých materiálů. Těmi jsou nejčastěji bavlna a polyesterové vlákno. Složení našich zdravotnických oděvů s označením vyrobeno ze směsi materiálů je tedy zpravidla zastoupeno oběma jmenovanými materiály – bavlnou a polyesterovým vláknem. A to v poměru 1 : 1. A jak je to s barvami? Díky mnohabarevným variantám oděvů pro zdravotnický personál se odlišíte od univerzální bílé zdravotnické barvy a vaše ordinace bude veselejší nejen pro vás, ale i pro vaše pacienty.

Zdravotní obuv a zdravotní pantofle

Kvalitní zdravotní obuv už neodmyslitelně patří k modernímu zdravému životnímu stylu. Věděli jste například, že nohy patří k vůbec nejvíce zatěžovaným a také nejvíce zanedbávaným částem lidského těla?

Ať už strávíte den stáním, nebo pocházením, dejte jim ulevit. Pružná stélka při chůzi šetří vaše klouby. A díky správně klenutým zdravotním botám také zachováváte postoj, který neničí vaše záda. Vyberte si pánskou i dámskou zdravotní obuv a zdravotní pantofle pro každodenní použití nejen ve zdravotnictví, potravinářství či gastronomii, ale také v domácnosti či kancelářích.

Zdravotnické oděvy dámské a pánské

Naše oděvy pro zdravotníky zhotovujeme z velmi kvalitních materiálů. Pro zdravotnický personál vyrábíme lékařské košile, lékařské kalhoty, pláště, sesterské haleny a sesterské šaty. Vedle toho u nás najdete také bavlněná trika, polokošile, mikiny, fleecové bundy.

Samozřejmostí jsou pro nás i pracovní oděvy pro zdravotníky – profesní oděvy do laboratoře, bílé pracovní oděvy, barevné pracovní oděvy, laboratorní pláště a mnoho dalšího.

Kvalitní zdravotnické oděvy s možností potisku

Zdravotnické oděvy vám rádi ozdobíme firemní logem, zároveň si můžete vybrat z více možností - logo zhotovíme potiskem, výšivkou, nebo novou laserovou technologií. Všechny naše zdravotnické oděvy vyrábíme z kvalitních materiálů, proto se vyznačují dlouhodobou životností a tvarovou stálostí.

Oděvy pro lékaře a zdravotnický personál – výhody:

  • Oděvy pro zdravotnictví můžete vybírat v různých barvách a kombinacích.
  • Zhotovíme vám pracovní zdravotnické oděvy i v nadměrných velikostech.
  • Díky použitým střihům jsou naše zdravotnické oděvy velmi pohodlné.
  • Kvalitní materiály zabezpečí dlouhou životnost.

Oděvy pro zdravotnictví

Zdravotnické oděvy pro vás vyrábíme z různých materiálů, kterými jsou nejčastěji bavlna a polyesterové vlákno. Složení našich zdravotnických oděvů vyráběných ze směsi materiálů je zpravidla zastoupeno poměrem 1:1 obou těchto materiálů. Díky mnoha střihům oděvů pro zdravotnický personál se odlišíte od univerzální bílé zdravotnické barvy a vaše ordinace bude veselejší nejen pro vás, ale i vaše pacienty.

Zdravotnické oděvy pro sestry

Barevné kombinace a střihy potěší každou zdravotní sestru. Pro krásné české sestry vyrábíme i sesterské šaty. Všechny naše oděvy určené pro sestřičky i zdravotníky zhotovujeme výhradně z velmi kvalitních materiálů. Pro zdravotnický personál tedy z bavlny vyrábíme lékařské kalhoty, pláště, lékařské košile, sesterské haleny a sesterské šaty. Vedle toho u nás pořídíte také bavlněná trika, polokošile, mikiny, fleecové bundy.

Nezapomeňte na zdravotní obuv a zdravotní pantofle

K modernímu zdravému životnímu stylu už neodmyslitelně patří kvalitní zdravotní obuv. Věděli jste například, že nohy patří u lidského těla k těm vůbec nejvíce zatěžovaným a zároveň také nejvíce zanedbávaným částem?

Takže ať už strávíte den dlouhým stáním, nebo častým pocházením, dejte nohám ulevit. Vaše klouby šetří pružná stélka při chůzi. A díky vhodně klenutým zdravotním botám také zachováváte správný postoj, který tak neničí vaše záda. Nečekejte na zdravotní problémy a vyberte si pánskou i dámskou zdravotní obuv a zdravotní pantofle pro každodenní použití nejen ve zdravotnictví, potravinářství či gastronomii, ale také v domácnosti či kancelářích.