Profesní oděvy Gary´s

Vyberte si zdravotní oděvy, které svou barevností a pestrými vzory popírají tradiční bílý a přísný zdravotnický kánon. Zdravotnické oděvy značky Gary´s v sobě nezapřou svůj středomořský původ a tradici. Oděvy Gary´s vás zaujmou moderním a pohodlným střihem a v prostředí lékařských zařízení pro děti jsou bezmála nutností.

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Výrobce

1

1

Profesní oděvy Gary´s

V naší nabídce profesních oděvů jsme si pro vás připravili také sortiment věhlasné španělské společnosti Gary´s, která má tradici v oblasti profesního odívání nejen na španělském trhu, ale také v celé Evropě.
Společnost Gary´s nabízí pracovní oděvy do oblastí zdravotnictví, gastronomie, hotelnictví. Gary´s pracovní oděvy v sobě nezapřou vytříbený vkus módních designerů, kteří společně s textilními inženýry vždy dbají na to, aby výrobky pro oblast profesního odívání byly praktické, pro profesionální nošení pohodlné i komfortní a v neposlední řadě aby každý kousek pracovního oděvu plnil moderní trendy a požadavky zákazníků.

Profesní haleny a blůzy ze Španělska

V profesích lékařů, zdravotních sester a všeobecně celého zdravotního personálu, ale také mnoha pracovníků z oblasti farmacie, gastronomi jsou součástí pracovního oděvu  pracovní haleny, které dotvářejí celkový vzhled pracovní "uniformy". Samozřejmostí také je, že všechny modely pracovního oblečení jsou vyrobeny z kvalitní bavlny či směsových materiálů bavlny a polyesteru, které jsou zdravotně nezávadné, na dotek velmi příjemné a pro váš dokonalý komfort, který bude trvat 24 hodin denně i výborně prodyšné. Navíc vzhledem k vysoké kvalitě tkanin, z kterých jsou oděvy vyrobeny je lze bez obav prát také při vysokých teplotách, aniž by došlo k jejich poškození.

Španělské pracovní oděvy Gary´s

V této sekci najdete kvalitní pracovní oděvy od vyhledávané španělské společnosti Gary´s, která působí na celoevropském trhu již od roku 2002. Posláním firmy Gary´s je dokonale propracovaný design, který se vyznačuje kvalitním materiálem a detailním zpracováním každého kousku oděvu. Společnost Gary´s nabízí profesní oděvy v oblasti zdravotnictví, školství, pohostinství, lékárenství, ale také u ní objevíte další produkty pro pracovníky v masérských i v kadeřnických zařízeních. Moderní zpracování ocení všichni pracovníci, kteří chtějí být styloví, mají rádi maximální pohodlí při použití nejlepších výrobních procesů a použitých materiálů. Velmi pohodlné pracovní oděvy Gary´s využijí díky unisexovému střihu nejen ženy, ale také všichni muži.

Unisexové haleny Gary´s

Společnost Gary´s vám přináší unikátně propracované pracovní haleny, které vás zaujmou výjimečným designem a dokonalým zpracováním v každém detailu. Elegantní haleny unisexového střihu jsou velmi pohodlné, pyšní se mimořádnou volností a originálním potiskem, který potěší nejen ženy, ale také udělá radost všem pánům. Společnost Gary´s si zakládá na preciznosti při výrobě a kvalitním materiálu, který tvoří polyester mikrovlákno, díky tomu jsou haleny mimořádně vzdušné, oplývají lehkostí a v neposlední řadě oceníte jejich vysokou prodyšnost. Skvostné haleny udělají radost všem zaměstnancům v širokém zdravotnickém odvětví, také jsou vhodné do zubařských i zvěrolékařských ordinací, ale také jejich kvality oceníte v laboratořích a v ozdravovnách pro děti. Okouzlující haleny jsou vyráběny v mnoha velikostech, díky tomu si jejich komfort vychutnají všechny dámy i všichni pánové.

Unisexové kalhoty Gary´s

Unisexové kalhoty, které vám přináší společnost Gary´s patří mezi skvostné kousky díky maximálnímu komfortu při jakémkoliv pohybu a důmyslnému zpracování. Velmi pohodlné kalhoty jsou vhodné do zdravotnictví, nemohou chybět v zubařských i zvěrolékařských ordinacích, dále jejich kvality oceníte v kadeřnických i v kosmetických salónech, ale také potěší pracovníky ve wellness a rehabilitačních zařízeních. Španělská společnost Gary´s si vždy zakládá na dokonalosti i použitém zdravotně nezávadném materiálu, ze kterého jsou kalhoty vyráběny, díky tomu jsou velmi oblíbené po celé Evropě. Použitý 100% polyester mikrovlákno, ze kterého se kalhoty vyrábí, zajišťuje maximální prodyšnost i pohodlí a jistě oceníte nemačkavé vlastnosti bez nutnosti žehlení. Vynikající zprávou jistě je, že jsou kalhoty vyráběny v unisexovém střihu, a díky tomu si jejich komfort užijí nejen ženy, ale také muži.