Sesterské šaty pracovní

Jsme český výrobce profesních oděvů pro zdravotníky. Vyberte si dámské sesterské pracovní šaty v bezkonkurenčním výběru střihů a barev.

Pořiďte si pohodlné zdravotnické oblečení i v oddělení > haleny pro zdravotníky | lékařské kalhoty | levné oděvy

1 | 2 | 3»

1 | 2 | 3»

Dámské sesterské šaty

Tyto klasické zdravotnické oděvy, které se střihem téměř neliší od prvních plášťů z doby, kdy lékaři začali nosit první stejnokroje, jsou dnes vyrobeny z moderních prodyšných materiálů a jsou velice příjemné na nošení. Klasický laboratorní plášť využijete i ve škole nebo v potravinářském provozu, stejně tak je tomu i u sesterských šatů.

Pracovní dámské šaty

Módní střihy, velký výběr barev, kvalitní směsové materiály – to vše dělá z našich pracovních šatů a plášťů moderní pracovní oděvy, které najdou své místo v mnoha oborech. Kvalitu našich pracovních šatů a plášťů podtrhuje i fakt, že jsme certifikovaný český výrobce specializovaný na zdravotnické oděvy. Pracovní šaty a pláště z naší nabídky mají navíc výborný poměr mezi cenou a kvalitou, o čemž vás přesvědčí svou životností.

Proč je směs na dámské šaty vhodná?

Zdravotnické oděvy – dámské šaty – vyrábíme z různých materiálů. Těmi jsou nejčastěji bavlna a polyesterové vlákno. Jaké je však složení našich zdravotnických oděvů vyráběných ze směsi materiálů? Nejčastěji je zastoupeno poměrem 1 : 1. Díky mnoha střihům oděvů určených  pro zdravotnický personál se odlišíte od tradiční a nejběžnější bílé zdravotnické barvy. Vaše ordinace proto bude veselejší jak pro vás, tak především i pro vaše pacienty.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!