Pracovní pláště

Jsme český výrobce profesních oděvů pro zdravotníky. Vyberte si pracovní pláště nejen pro lékaře v bezkonkurenčním výběru střihů a barev.

Pořiďte si pohodlné zdravotnické oblečení i v oddělení > lékařské kalhoty | sesterské šaty | oděvy pro sestry

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle

1

1

Pracovní lékařské pláště

Lékařské pracovní pláště jsou prvním moderním typem lékařského oblečení a navzdory velkému posunu a modernizaci v oblasti zdravotnických oděvů zůstávají stále mezi nejoblíbenějším profesním oděvem. Rovněž pacienti údajně podle některých studií subjektivně přisuzují lékaři v plášti větší vážnost a profesionalitu.

Bílé profesní pláště

V naší nabídce naleznete zdravotnické pracovní pláště pro ženy i  muže, které vyrábíme z  materiálů 100% bavlny či směsi bavlny a polyesterových vláken, v různých typech střihů i délkách, ale vždy s ohledem na kvalitu zpracování i moderní trendy.

Z kolekce našich bílých plášťů můžete vybírat pláště s krátkými rukávy či bez rukávů, klasické doktorské pláště s dlouhými rukávy v typickém bílém provedení, ale také i  v několika barevných variantách, které mohou být vhodným doplňkem pracovního oděvu i mimo zdravotnické profese a navíc je možné je doplnit výšivkou či potiskem.

Pracovní lékářský plášť

Pracovní lékařské pláště nacházejí uplatnění v celé řadě profesí kde jsou jednak každodenní součástí pracovního oděvu, jako je tomu u lékařů, laborantů či pracovníků některých technických provozoven, ale také slouží i jako ochrana oděvů civilních, například při krátkodobých návštěvách či prohlídkách pracovišť a provozů.

Stále jsou profese, které se bez pracovního pláště neobejdou a v naší firmě 2P Servis s.r.o. ctíme kvalitu s důrazem na detail i cenovou dostupnost pro naše zákazníky, kterým chceme dělat radost kvalitními českými výrobky.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!