Operační komplety

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Filtrovat dle
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Barva
  • Bílá
  • Žlutá
  • Oranžová
  • Fialová
  • Modrá
  • Zelená
Materiál

1

1

Operační komplety

Práce každého člena operačního týmu vyžaduje velké úsilí i maximální soustředěnost a k tomu, aby všichni odvedli 100% výkon je nezbytně nutné také vhodné, ale hlavně pohodlné oblečení.

Operační komplety v našich dílnách šijeme z kvalitní zdravotně nezávadné  bavlny, která je pevná, anti-alergenní pokožkou dobře snášená, ale pro dokonalý komfort také výborně savá i prodyšná, což je pro pohodlí všech členů výkonného týmu na operačním sále, kteří tam mnohdy stráví celé hodiny velmi důležité.

Zdravotnické operační komplety tvoří haleny s krátkým či kimono rukávem, které zajišťují svobodnější pohyb rukou, jsou klasického rovného střihu s pohodlným oblékáním přes hlavu skrze "V" výstřih a kalhot volného střihu do gumy, které se dokonale přizpůsobí postavě a nebudou nikde tlačit.

Kvalitní materiál z 100% vysrážené bavlny s chlórostálou úpravou umožnuje operační komplety prát na velmi vysoké teploty při kterých dochází k přirozené likvidaci možných choroboplodných mikroorganismů a pochopitelně k naprosté hygienické čistotě.

Operačních komplety pohodlného střihu z vysoce kvalitního materiálu umožní maximální volnost pohybu i dokonalý komfort, který je pro všechny žádoucí a velmi důležitý, aby se mohli plně soustředit na svou náročnou, ale také zodpovědnou práci, kterou operační výkon představuje.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!