Zdravotní obuv dámská ABEBA

Zdravotní pantofle a dámská zdravotní obuv s antibakteriální úpravou a antistatickou podrážkou. Elegantní pantofle jsou díky tomu vhodné na celodenní pohodlné nošení a uleví vašim bolavým nožkám.

1

1

ABEBA kvalitní zdravotní a pracovní obuv

Zdravotní obuv dámská ABEBA má antibakteriální úpravu a je antistatická. Některé modely navíc můžete vyprat v pračce. Takže si usnadníte její údržbu. Povrch je vyrobený z hladké usně a větrací otvory zajistí dokonalé pohodlí a komfort i při delším nošení. Zdravotní a pracovní dámská obuv mívá i protiskluzovou podrážku – podešev, se kterou se nemusíte bát uklouznutí ani na kapkách oleje nebo živočišného tuku.

Zdravotní obuv dámská
Zdravotní obuv dámská

Zdravotní obuv dámská ABEBA - koupíte ve více variantách

Pracovní obuv ABEBA a pantofle mají všechno, co si u tohoto typu obuvi představujeme. Je elegantní s množstvím barevných kombinací, co citlivě naruší bílou sterilitu některých pracovišť, a mají dokonalou anatomickou konstrukci. V sortimentu značky ABEBA si můžete vybrat jak kvalitní zdravotní pantofle, tak i obuv a patním páskem na suchý zip.

Zdravotní obuv dámská ABEBA - výhody

Zdravotní obuv dámská ABEBA má antibakteriální úpravu a je antistatická. Některé pantofle navíc můžete prát v pračce. Luxusní zdravotní obuv má vše, co u tohoto typu obuvi očekáváte. Pořízením kvalitní zdravotní obuvi ulevíte nejen unaveným chodidlům. Ale zároveň pomůžete i dalším částem vašeho těla. Proč? Vhodné obutí má totiž vliv i na správné držení lidského těla. Díky správně klenutým zdravotním botám tak zachováte postoj, co nebude ničit vaše záda. Jak boty fingují?

Video: Zdravotní pracovní obuv Abeba