Ultralehká obuv SUECOS

Ultralehká obuv Suecos byla navržena pro prostředí stravovacích a potravinářských provozů. Má protiskluzovou podešev vhodnou pro mokré nebo olejové povrchy. Zdravotní obuv vám také pomůže snížit zatížení svalů a kloubů až o 70 %.

1

1

SUECOS - pracovní a zdravotní obuv

Ultralehká obuv Suecos je speciálně navržena pro uživatele, kteří se pohybují v stravovacích a potravinářských provozech. Protiskluzová podešev obuvi Suecos poskytuje lepší přilnavost a předčí i ty nejnáročnější průmyslové standardy pro suché, mokré, mýdlové a olejové povrchy.

Nejvyšší protiskluzová kategorie (SRC), vyhovuje EN ISO 13287: 2007. Obuv Suecos je vyráběna z materiálu EVA, který se snadno čistí a lze je prát v pračce až na 50°C. Ultralehká obuv Suecos dosahuje své lehkostí díky speciální struktuře X-cell.

Příběh zdravotní obuvi Suecos

Pohodlná nebo také i hezká? Jaká je zdravotní obuv Suecos? A jak si představují u této firmy skutečný úspěch a pro posílají boty zdarma do chudých rodin? Přečtěte si příběh bot Suecos.

zdravotnicke_boty_suecos

Pracovní obuv se snadnou údržbou

Další velkou předností pracovní obuvi Suecos je antibakteriální povrch na němž nerostou houby a díky němuž obuv Suecos nezapáchá. Anatomické tvarování zdravotní obuvi Suecos pomáhá snížit zatížení svalů, kloubů, zad a kolen až o 70% což jistě ocení každý uživatel této moderní obuvi. Pracovní obuv Suecos má patní překlopný pásek, který přispívá k větší stabilitě. Zdravotní obuv Suecos nepohlcuje vlhkost a v případě potřeby ji lze vhodnou dezinfekcí dezinfikovat a čistit. Obuv Suecos má pro lepší ventilaci vzduchu otvory, což zvyšuje komfort užívání.

Zdravotní pantofle Suecos: 7 výhod

  1. Nehrozí vám v nich uklouznutí
  2. Zdravotní pantofle mají opravdu snadnou údržbu
  3. Jsou skutečně lehké – na vodě dokonce plavou.
  4. Mají antibakteriální povrch – nebudou zapáchat.
  5. 70 %. O tolik sníží zatížení pohybového aparátu
  6. Snadno si je uzpůsobíte velikosti svého chodidla.
  7. Na podlaze vám šmouhy neudělají.

Video: Zdravotní obuv Suecos LOKI

Nečekejte, až vás doženou zdravotní komplikace, a kupte si včas vhodnou obuv.

Video: Zdravotní a volnočasová obuv Suuecos

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!