Moderní pracovní obuv OXYPAS

Díky speciální gumové podrážce je tato zdravotní obuv mimořádně stabilní na keramických dláždicích. K podlaze přilne i díky tzv. antistatickému bodu. Boty jsou pohodlné a líbivé. Díky dvěma nastavitelným páskům tato zdravotní obuv na vaši nohu skvěle padne.

1

1

Zdravotní antistatická obuv OXYPAS

Zdravotní sandály Olga zn. Oxypas vás vrátí do letních dnů. Jak je to možné?

Tato zdravotní obuv je pohodlná a lehoučká. Takže ji na noze ani neucítíte. A díky certifikované podrážce, která je protiskluzová, je i bezpečná.

Sandály mají speciální gumovou podrážku, díky které jsou boty stabilní na keramických dláždicích se SLC. Neuklouznete na nich ani na ocelové podlaze s glycerinem. Na podešvi je navíc antistatický bod, který k podlaze ještě více přilne.

Zdravotní obuv šetrná k celému pohybovému aparátu

Zdravotní sandály Oxypas můžete obouvat celý den: jsou pohodlné, líbivé a mají hned 2 nastavitelné pásky. Díky nim si botu snadno upravíte, aby vám ještě lépe seděla.

Zdravotní obuv OXYPAS

Vnitřní podšívka sandálů je ze speciálního vlákna Coolmax. Toto vlákno báječně odvádí vlhkost. A to je pro zdraví pokožky nohou nejen velmi vhodné, ale pro vás také příjemné. Ultralehká mezipodešve při chůzi tlumí nárazy. Zdravotní obuv je tak šetrná k vašim kloubům, svalům a vůbec celému pohybovému aparátu.

Výhody zdravotní obuvi Oxypas Olga

  • prodyšné s kvalitní podšívkou, bez toxických látek
  • antistatická a protiskluzová podešev
  • nastavitelné pásky
  • tlumič nárazů

Pracovní obuv Oxypas Sonic

Oxypas Sonic je ultralehká pracovní obuv belgického výrobce, která je vyráběna z kvalitních a certifikovaných materiálů, díky kterým je protiskluzová SRC, antistatická ESD a navíc velmi pohodlná. Oxypas Sonic mají překlopný patní pásek, který zvyšuje komfort a bezpečnost při nošení této obuvi. Díky použitým materiálům obuv tlumí a absorbuje nárazy což jistě ocení vaše nohý i celý pohybový aparát.

Video: Moderní zdravotní obuv Oxypas