Pružinová obuv PRIMAVERA

Zdravotní obuv, která zaujme na první pohled – díky odpružené patní části. Pružina při chůzi snižuje tlak na klouby a svaly a přispívá k správnému držení těla. Zdravotní pantofle jsou tak revolucí mezi tímto typem obuvi.

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU

1

1

Zdravotní obuv odpružená PRIMAVERA - Luver

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver lze bez nadsázky označit jako malou revoluci mezi zdravotní obuví. Tato moderní obuv je vyráběna převážně z přírodních materiálů špičkové kvality, které spolu s inovativním a účelným designem dělají z této obuvi jedinečný a kvalitní výrobek.

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver oceníte díky těmto klíčovým vlastnostem:

  • Snižuje zatížení celého pohybového aparátu
  • Tlumí nárazy a napomáhá správnému držení těla
  • Snižuje bolestivost kloubů a páteře
  • Podporuje zlepšení krevního oběhu
  • Neokoukaný moderní vzhled v různých barvách
  • Nastavitelné pásky v širokém rozsahu
  • Dlouhá životnost díky kvalitním přírodním materiálům
  • Odpružená zdravotní obuv

PRIMAVERA - Luver obuv na pružině

Tato odpružená zdravotní obuv s pružinou v patní části, která plní funkci tlumiče nárazů a také výrazným způsobem přispívá k správnému držení těla tím, že nedovolí obuv „sešmajdat“.

Odpružené zdravotní pantofle pro vaše nožky ze Španělska

Zdravotní boty Primavera – Luver vyrábí ve městě Elche obuvnická firma J Rubio. Není ani velká, ani moc malá. Je prostě přesně taková, aby uspokojila poptávku z celého světa. A aby se z výroby nevytratila starosvětská řemeslná zručnost – poctivost a cit pro kvalitní materiály.

V Elche nevyrábějí milión párů bot denně. Tam šijí boty, co mají příběh: zdravotní pantofle, na kterých i v této době zůstává otisk dovedností sdílených po generace obuvnických mistrů.

Článek o obuvi PRIMAVERA - Luver na Novinky.cz

Video: Odpružená zdravotní obuv

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!