Zdravotní obuv a pantofle

Prodáváme zdravotní obuv pro celodenní nošení. Vyberte si u nás zdravotní pantofle a boty a ulevte tak svým bolavým nohám. Volte pro své nohy pohodlí, komfort a zdraví.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení > zdravotnická obuv | boty crocs | antistatická obuv

1 | 2 | 3»

1 | 2 | 3»

Zdravotní obuv je životní styl

Věděli jste, že lidská noha patří k nejvíce zatěžovaným a také nejvíce zanedbávaným orgánům? Proto kvalitní obuv už neodmyslitelně patří k modernímu zdravému životnímu stylu. V našem e-shopu proto najdete široký sortiment s obuví pro nejrůznější využití vyrobenou vždy s maximální péčí. Zdravotnická obuv je totiž úplně pro všechny – jak pánská, tak dámská obuv a její každodenní používání doporučujeme všem bez rozdílu věku a pohlaví.

Nabízíme boty pro každodenní použití nejen ve zdravotnictví, potravinářství či gastronomii, ale také v domácnosti či kancelářích. Naše zdravotní pantofle jsou zkrátka univerzální. Mají pečlivě anatomicky tvarovanou měkkou a zároveň pružnou stélku: tímto přitom zásadním způsobem zvyšuje pohodlí obuvi. Pružná stélka při chůzi šetří vaše klouby. Některé modely našich mají navíc také antibakteriální úpravu.

Zdravotní obuv je věda

> Dobré zdravotní boty jsou věda. Např. obuvnická firma Abeba při návrhu bot posuzují, jak mozek vnímá napětí svalů a šlach a pohyb kloubů.

Foto: www.abeba.de.

 

Proč zdravotní obuv pomůže

Noha patří k nejvíce namáhaným lidským orgánům. A zároveň patří k těm, jejichž péči zanedbáváme možná nejvíc. Přitom by se vaše nohy měly cítit doslova jako v bavlnce. Vhodné obutí uleví nejen namáhaným kloubům, ale zároveň podporuje správné držení těla a neničí vaše záda.

Protiskluzová

Pracujete v prostředí, kde snadno hrozí uklouznutí? Na kachličkách nebo na vyhlazeném betonu? Prostě kdekoliv, kde je zrádně hladký povrch: v kuchyni, v potravinářské výrobě nebo třeba v sanatoriu. Vyberte si obuv se speciální protiskluzovou podrážkou. Svým nohám zajistíte celodenní pohodlí a sebe uchráníte před následky nepříjemného pádu.

do oddělení

Antistatická

I drobný výboj nahromaděné statické elektřiny dokáže zničit drahou elektroniku. Stačí si přes hlavu přetáhnout svetr. Pokud pracujete v místě, kde je antistatický prvek nutností (typicky v laboratoři nebo na operačním sále), je antistatická obuv podmínkou.

do oddělení

Korková

Korkové pantofle a sandály jsou klasikou a své uplatnění najdou jako obuv pro zdravotníky, lékaře, ale i při běžném nošení. Nosíte tyto boty po celý den a obáváte se zejména v létě nepříjemného zápachu? Nemusíte, stélka je vyrobena z přírodní kůže.

do oddělení

Crocs

Boty, bez kterých si mnozí nedokáží užít letní dovolenou. Boty typu crocs jsou synonymem snadného a pohodlného nošení. Proč? Díky vhodnému tvarování je bez obav noste celý den. A díky patnímu pásku „crocsky“ snadno nazujete a uděláte z pantoflů a dřeváčků klasickou obuv. 

do oddělení

Suecos

Firma, která své modely vyrábí ve Španělsku, ale své kořeny má ve Skandinávii (nakonec i její název odkazuje na Švédsko).

Obr: zdravotní obuv Suecos ODEN Liv Obr: zdravotní obuv 	Suecos ODEN Neon Suecos Oden Medical Suecos Oden Coral ultralehká obuv

A právě v těchto botách se kloubí severský smysl pro zdravý životní styl a jižanský temperament a umění užívat si života. Zdravotní obuv Suecos, co je pohodlná a všechno jen ne fádní a obyčejná.

do oddělení

Primavera – Luver

Další krásky pro vaše nožky ze slunné Hispánie. Obuv Primavera – Luver pochází z města Elche s velkou obuvnickou tradicí.

Zdravotní obuv Primavera Luver růžová Zdravotní obuv Primavera Luver tyrkys Zdravotní obuv Primavera Luver bílo-modrá s plnou špičkou a překlopným páskem Zdravotní pantofle dámské Primavera Luver černá

Firma je přesně tak velká, aby dokázala uspokojit poptávku. A zároveň se v ní neztrácí nic z řemeslné dovednosti a fortelu. Díky unikátnímu odpružení paty zde prosté dřeváčky povýšili na obuv, kterou můžete bez obav nosit celý den.

do oddělení

Abeba

Německá kvalita. Termín známý hlavně z automobilového průmyslu. Ale boty? O tom jste asi neslyšeli. Ale to jste asi na nohách neměli boty Abeba. S německou důkladností tato obuvnická firma zkoumá materiály, technologie i to, jak při chůzi funguje lidské tělo.

Zdravotní obuv Abeba 7020 Zdravotní pantofle protiskluzové Abeba 7050 Antistatická pracovní obuv pro gastro a potravinářské provozy Abeba 9150 Pracovní obuv pro gastro a potravinářské provozy Abeba 8040

Výsledkem je zdravotní obuv dámská, která onu pověstnou německou důslednost potvrzuje. Boty a pantofle Abeba byly navrženy tak, aby lidským nohám přinášely ochranu, příznivé klima i pohodlí. A vyhovovaly tak všem nárokům pro každodenní nošení.

do oddělení

Oxypas

Lehké, mimořádně pohodlné a hlavně bezpečné – taková je charakteristika těchto zdravotních bot. Jejich pohodlí oceníte, ať už je nosíte v práci nebo si je vezmete na procházku.

Zdravotní obuv Oxypas Olga fuxia Antistatická zdravotní obuv Oxypas Olga light blue Zdravotní obuv Oxypas Olga light green Zdravotní obuv Oxypas Olga lilac

Bezpečné nošení zajišťuje certifikovaná podrážka, speciální vlákno Coolmax je zárukou celodenního příjemného nošení.

do oddělení

 

Díky správně klenutým botám si zachováváte postoj, který neničí vaše záda. Když totiž chodidlo správně dosedá, záda jsou srovnaná a nehrbí se. Nedochází pak k posunu plotýnek, které v pozdějším věku způsobují bolesti zad. Zakoupením zdravotních pantoflí tak myslíte nejen na přítomnost a současné pohodlí, ale rovněž i na své budoucí zdraví.

Zdravotní obuv dámská německé kvality

Luxusní obuv ABEBA má vše, co od ní očekáváte. Je elegantní s množstvím barevných kombinací. A samozřejmě má i dokonalou anatomickou konstrukci, která šetří dámské nohy. Stojíte celý v práci? Potom máte namáhané nejen nohy, ale i kyčle, boky a záda. Toto pak vede k nespavosti a špatnému soustředění. V sortimentu ABEBA máme i kvalitní zdravotní pantofle s patním páskem na suchý zip. Ten vám tak zajistí vždy pevný a jistý postoj. Pásek je přišitý napevno. Nebo je překlopný. Pomocí něj si pak uděláte ze sandálů zpět elegantní dřeváky.

Dámská zdravotní obuv nemusí být jen čistě bílá

Bílá barva je spjata se zdravotnictvím. A jen pomalu ji v lékařských provozech doplňuje třeba světle modrá nebo zelená. Bílá barva dominovala i díky tomu, že na oblečení lépe vidíte šmouhy a nečistoty. Hygienické předpisy a důraz na čistotu platí dodnes, spíše jsou ještě tvrdší. Ale zároveň se mnohanásobně zvedly možnosti udržení nejvyšší možné míry čistoty. Proto se nemusíte bát si pořídit veselejší barvy. Zdravotní obuv dámská Abeba vám nabízí veselé a pestré vzory, které budou v nemocnicích a ordinacích vítaným zpestřením.

Tipy pro nákup

  • Pečlivě zvolte velikost – i zdravotnická obuv by měla nabídnout dostatek prostoru v prstové části boty.
  • Stélka obuvi by měla být co nejpružnější. Hlavně při pohybu na tvrdých podlahách to ocení vaše nohy a klouby.
  • Masážní obuv není vhodná po celodenní nošení – vyzkoušejte naše pantofle 2v1 s masážní i anatomickou výměnnou stélkou.
  • Při dlouhodobém nošení ocení antibakteriální stélku. Takováto obuv je hygieničtější.

 

Video: Kompletní nabídka zdravotní obuvi

 

> Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

Články o zdravotní obuvi

Zaměstnání, která se bez zdravotní obuvi neobejdou  

Zaměstnání, která se bez zdravotní obuvi neobejdou

Bolestmi nohou trpí každý druhý Čech. Vlastně spíš Češka – problémy často postihují ženy zaměstnané ve specifických oborech. Přečtěte si, které profese se bez specializované obuvi neobejdou. Zaměstnání, která se bez správné obuvi neobejdou >>

     
5 typů bot, které vám ničí zdraví  

5 typů bot, které vám ničí zdraví

Že naším nohám škodí elegantní střevíčky na jehlách a vysokých podpatcích nebo naopak jednoduché ploché plážové žabky, to asi víme všichni. Které další boty našim nohám nesvědčí?  5 typů bot, které vám ničí zdraví >>

     
Zdravotní boty Primavera – Luver: žhavé krásky ze Španělska >>  

Primavera – Luver: žhavé krásky ze Španělska

Pohodlné, nohám prospívající a přitom na první pohled nezaměnitelné. To jsou zdravotní pantofle, které snadno poznáte podle typické odpružené paty.  Zdravotní boty Primavera – Luver: žhavé krásky ze Španělska >>

     
Trápí vás ploché nohy? Pomůže zdravotní obuv a cvičení >>  

Trápí vás ploché nohy? Pomůže zdravotní obuv a cvičení

Ploché nohy postihují možná až 80% procent české populace. Patříte mezi ně? Mohou být příčinou nepříjemných bolestí při dlouhé chůzi, při stání i při běhu.  Trápí vás ploché nohy? >>

     
zdravotni_obuv_doprejte_ico  

Dopřejte svým nohám zdravotní obuv

Chozením v kvalitních botách nebo pantoflích přestanete ubližovat svým nohám. Dopřejte jim komfort a včas předcházejte problémům s nohami a tedy.  Dopřejte svým nohám zdravotní obuv >>

     
zdravotni_obuv_8_tipu_ico  

8 tipů, jak vybrat zdravotní obuv

Přečtěte si, jak vybrat správné boty, aby vám skutečně dobře sloužily. naučte se vybrat vhodný střih, tvar a materiál a samozřejmě také vhodnou velikost.  8 tipů, jak vybrat zdravotní boty >>

     
zdravotni_obuv_primavera_luver  

Obuv Primavera – Luver a Suecos: revoluce v obouvání

Jedinečná a inovativní obuv ze Španělska s odpruženou patou, která tlumí každý váš krok. Pomáhá správnému držení těla a vaše nohy budou jako v bavlnce.  Obuv Primavera – Luver a Suecos: revoluce v obouvání >>

     
zdravotni_obuv_primavera_suecos  

Zdravotní boty Suecos – čím je tak výjimečná?

U Suecos vědí, že věci hezké, co dobře slouží, mohou být i hezké. Spojují tedy pohodlí, styl a příjemný vzhled. Navíc, nejde jim jen o zisk, ale podporují i dobré věci.  Zdravotní obuv Suecos – čím je tak výjimečná? >>

     
ikonka Zdravotní obuv 2P servis  

Zdravotní obuv 2P servis: boty s certifikátem

Moderní materiály, splněné certifikáty na pracovní obuv, správného anatomického tvarování, moderní umělé materiály i přírodní useň – to je zdravotní obuv 2 P servis.  Obuv 2P servis: boty s certifikátem >>