Zdravotní obuv a pantofle

Prodáváme zdravotní obuv pro celodenní nošení. Vyberte si u nás zdravotní pantofle a boty a ulevte tak svým bolavým nohám. Volte pro své nohy pohodlí, komfort a zdraví.

Vyzkoušejte si boty i v oddělení > zdravotnická obuv | boty crocs | antistatická obuv

1 | 2 | 3»

1 | 2 | 3»

Zdravotní obuv je životní styl

Kvalitní obuv už neodmyslitelně patří k modernímu zdravému životnímu stylu. Věděli jste například, že lidská noha patří k nejvíce zatěžovaným a také nejvíce zanedbávaným orgánům? Zdravotní boty už nejsou nic neznámého, mezi známé značky patří například Scholl nebo Santé. I levnější zdravotní pantofle však dokáže zajistit, že se v ní vaše noha bude cítit jako v bavlnce. V našem e-shopu najdete široký sortiment kvalitní a s maximální péčí vyrobené zdravotnické obuvi pro nejrůznější využití. Zdravotnická obuv je vhodná úplně pro všechny – jak pánská, tak dámská zdravotní obuv a její každodenní používání doporučujeme všem bez rozdílu věku a pohlaví.

Zdravotní boty pro každodenní použití

Nabízíme pánskou i dámskou zdravotní obuv pro každodenní použití nejen ve zdravotnictví, potravinářství či gastronomii, ale také v domácnosti či kancelářích. Naše zdravotní pantofle jsou zkrátka univerzální. Podobně jako boty zmíněných značek Scholl a Santé i naše obuv má pečlivě anatomicky tvarovanou měkkou a zároveň pružnou stélku. Mimochodem, na designu stélky velice záleží, protože její provedení a pružnost zásadním způsobem zvyšuje pohodlí obuvi. Navíc pružná stélka při chůzi šetří vaše klouby. Některé modely našich zdravotních bot mají navíc také antibakteriální úpravu. Vybrat si můžete z celé řady různých provedení a vzhledů. Dopřejte svým nohám kvalitní zdravou obuv, vaše tělo to jistě ocení.

Zdravotní obuv je věda

foto: www.abeba.de

Dobré zdravotní boty jsou věda. Např. obuvnická firma Abeba při návrhu bot posuzují, jak mozek vnímá napětí svalů a šlach a pohyb kloubů.

 

Proč zdravotní obuv pomůže

Noha patří k nejvíce namáhaným lidským orgánům. A zároveň patří k těm, jejichž péči zanedbáváme možná nejvíc. Přitom by se vaše nohy měly cítit doslova jako v bavlnce. Vhodné obutí uleví nejen namáhaným kloubům, ale zároveň podporuje správné držení těla a neničí vaše záda.

Protiskluzová

Pracujete v prostředí, kde snadno hrozí uklouznutí? Na kachličkách nebo na vyhlazeném betonu. Prostě kdekoliv, kde je hladký povrch nebo kde může dojít k potřísnění podlahy tekutinou. V kuchyni, v potravinářské výrobě nebo třeba v sanatoriu. Vyberte si obuv se speciální protiskluzovou podrážkou. Svým nohám zajistíte celodenní pohodlí a sebe uchráníte před následky nepříjemného pádu.

do oddělení

Antistatická

I drobný výboj nahromaděné statické elektřiny dokáže zničit drahou elektroniku. Stačí si přes hlavu přetáhnout svetr. Pokud pracujete v místě, kde je antistatický prvek nutností (typicky v laboratoři nebo na operačním sále), je antistatická obuv podmínkou.

do oddělení

Korkové

Korkové pantofle a sandály jsou klasikou a své uplatnění najdou jako obuv pro zdravotníky, lékaře, ale i při běžném nošení. Nosíte tyto boty po celý den a obáváte se zejména v létě nepříjemného zápachu? Nemusíte, stélka je vyrobena z přírodní kůže. Pro hladké povrchy volte zdravotní obuv s protiskluzovou podešví.

Korkové pantofle

Crocs

Boty, bez kterých si mnozí nedokáží užít letní dovolenou. Boty typu crocs jsou synonymem snadného a pohodlného nošení. Proč? Díky vhodnému tvarování je bez obav noste celý den. Díky patnímu pásku „crocsky“ snadno nazujete a uděláte z pantoflů a dřeváčků klasickou obuv. Máte rádi barvu. Podívejte se na naši nabídku. Určitě si vyberete.

do oddělení

Suecos

Firma, která své modely vyrábí ve Španělsku, ale své kořeny má ve Skandinávii (nakonec i její název odkazuje na Švédsko).

Obr: zdravotní obuv Suecos ODEN Liv Obr: zdravotní obuv 	Suecos ODEN Neon Suecos Oden Medical Suecos Oden Coral ultralehká obuv

A právě v těchto botách se kloubí severský smysl pro zdravý životní styl a jižanský temperament a umění užívat si života. Zdravotní obuv Suecos, co je pohodlná a všechno jen ne fádní a obyčejná.

do oddělení

Primavera – Luver

Další krásky pro vaše nožky ze slunné Hispánie. Zdravotní obuv Primavera – Luver pochází z města Elche s velkou obuvnickou tradicí.

Zdravotní obuv Primavera Luver růžová Zdravotní obuv Primavera Luver tyrkys Zdravotní obuv Primavera Luver bílo-modrá s plnou špičkou a překlopným páskem Zdravotní pantofle dámské Primavera Luver černá

Firma je přesně tak velká, aby dokázala uspokojit poptávku. A zároveň se v ní neztrácí nic z řemeslné dovednosti a fortelu. Díky unikátnímu odpružení paty zde prosté dřeváčky povýšili na obuv, kterou můžete bez obav nosit celý den.

do oddělení

Abeba

Německá kvalita. Termín známý hlavně z automobilového průmyslu. Ale boty? O tom jste asi neslyšeli. Ale to jste asi na nohách neměli boty Abeba. S německou důkladností tato obuvnická firma zkoumá materiály, technologie i to, jak při chůzi funguje lidské tělo.

Zdravotní obuv Abeba 7020 Zdravotní pantofle protiskluzové Abeba 7050 Antistatická pracovní obuv pro gastro a potravinářské provozy Abeba 9150 Pracovní obuv pro gastro a potravinářské provozy Abeba 8040

Výsledkem je zdravotní obuv dámská, která onu pověstnou německou důslednost potvrzuje. Boty a pantofle Abeba byly navrženy tak, aby lidským nohám přinášely ochranu, příznivé klima i pohodlí. A vyhovovaly tak všem nárokům pro každodenní nošení.

do oddělení

Ekonom

Obuv, která rozhodně neklame názvem. Jistě víte, že na dobré obuvi se šetřit nemá. Na druhou stranu, účelnost především. Jsou situace, kdy z jakéhokoliv důvodu nechcete do botů investovat větší částku.

Pracovní obuv zdravotnická dámská 0339 Pracovní obuv dámská zdravotnická pantofle 0336

Přesto chcete boty, co budou vyhovovat všem požadavkům na zdravotní obuv. A my to víme, proto myslíme i na tuto eventualitu. Nevadí vám tradiční bílá? Volte zdravotní obuv Ekonom.

do oddělení

2P servis

Zdravotní obuv má všechny certifikáty dle EN (Evropské normy) potřebné na bezpečnostní, ochrannou a pracovní obuv pro profesionální použití. K výrobě využíváme jak české materiály, které splňují vysoké nároky na výrobu, tak komponenty ze zemí EU (Slovensko, Itálie a Španělsko).

Zdravotnická pracovní obuv dámská S3K Orange Zdravotní obuv dámská sandále S3K Pracovní obuv zdravotní dámská Pur 112C

Zdravotní boty 2P servis mají svršek z kvalitní přírodní usně, boty řady PUR potom z moderních syntetických materiálů LORICA a TEBOX zajišťujících snadnou údržbu.

do oddělení

Oxypas

Lehké, mimořádně pohodlné a hlavně bezpečné – taková je charakteristika těchto zdravotních bot. Jejich pohodlí oceníte, ať už je nosíte v práci nebo si je vezmete na procházku.

Zdravotní obuv Oxypas Olga fuxia Antistatická zdravotní obuv Oxypas Olga light blue Zdravotní obuv Oxypas Olga light green Zdravotní obuv Oxypas Olga lilac

Bezpečné nošení zajišťuje certifikovaná podrážka, speciální vlákno Coolmax je zárukou celodenního příjemného nošení.

do oddělení

 

Pořiďte si zdravotní obuv nejen kvůli nohám

Pořízením kvalitní zdravotní obuvi ulevíte nejen unaveným chodidlům, ale zároveň i dalším částem vašeho těla. Vhodné obutí má totiž vliv i na správné držení těla. Díky správně klenutým zdravotním botám tak zachováváte postoj, který neničí vaše záda - když chodidlo dosedá tak, jak má, záda jsou srovnaná a nehrbí se, díky tomu nedochází k posunu plotýnek, které v pozdějším věku způsobují bolesti zad. Zakoupením zdravotních pantoflů tak myslíte nejen na přítomnost a současné pohodlí, ale rovněž i na své budoucí blaho.

Zdravotní obuv dámská německé kvality

Luxusní zdravotní obuv ABEBA má všechno, co u tohoto typu dámské obuvi očekáváte. Je elegantní s množstvím barevných kombinací. Barevná zdravotní obuv dámská citlivě naruší bílou sterilitu některých pracovišť. A samozřejmě má i dokonalou anatomickou konstrukci, která šetří dámské nohy. Stojíte celý v práci? Jste od rána do večera na nohách? Potom máte extrémně namáhané nejen ty, ale kyčle, boky a záda. Problémy s těmito partiemi často vedou k migrénám, nespavosti a špatnému soustředění. A to si přeci v práci nemůžete dovolit. Díky správně vyklenutým botám zachováte správný postoj a ulevíte všem namáhaným částem lidského těla.

Zdravotní dámská obuv na suchý zip

V sortimentu značky ABEBA si můžete vybrat jak kvalitní zdravotní pantofle, tak i obuv a patním páskem na suchý zip. Pamatujte, že někdy potřebujete mít botu pevně nazutou, aby se vám nestalo, že se uvolní. Patní pásek zdravotní obuv fixuje a zajistí vám tak vždy pevný a jistý postoj. Patní pásek může být přišitý napevno nebo překlopný. Ten si v případě potřeby můžete vždy překlopit zpět a udělat si ze sandálů zase elegantní dřeváky.

Zdravotní obuv dámská je investice do zdraví

Když chodidlo dosedá tak, jak má, záda jsou srovnaná a nehrbí se. Díky tomu pak nedochází k posunu plotýnek, které nejen v pozdějším věku způsobují bolesti zad. Zakoupením zdravotní obuvi tak myslíte nejen na přítomnost a současné pohodlí, ale rovněž i na své budoucí blaho. Zdravotní obuv dámská je ta nejlepší investice do vašeho zdraví.

Zdravotní obuv dámská nemusí být jen čistě bílá

Bílá barva je spjata se zdravotnictvím, jsme na ni zvyklý a jen pomalu ji v lékařských provozech doplňuje třeba světle modrá nebo zelená. Bílá barva dominovala i díky tomu, že na bílém oblečení lépe vidíte šmouhy a nečistoty. Hygienické předpisy a důraz na čistotu platí dodnes, spíše jsou ještě tvrdší. Ale zároveň se mnohanásobně zvedly možnosti udržování nejvyšší možné míry čistoty, kterou zdravotnictví vyžaduje. Proto se nemusíte bát si pořídit veselejší barvy. Dámská zdravotní obuv Abeba vám nabízí veselé a pestré vzory, které budou v nemocnicích a ordinacích vítaným zpestřením.

Zdravotní obuv dámská i pánská – tipy pro nákup:

  • Pečlivě zvolte velikost – i zdravotnická obuv by měla nabídnout dostatek prostoru v prstové části boty.
  • Stélka obuvi by měla být co nejpružnější. Hlavně při pohybu na tvrdých podlahách to ocení vaše nohy a klouby.
  • Masážní obuv není vhodná po celodenní nošení – vyzkoušejte naše zdravotní pantofle 2v1 s masážní i anatomickou výměnnou stélkou.
  • Při dlouhodobém nošení ocení antibakteriální stélku. Takováto obuv je hygieničtější.

Zdravotnické boty

Vyberte si svou značku zdravotnické obuvi

Zdravotní boty Primavera – Luver vyrábí ve městě Elche obuvnická firma J Rubio. Je velká tak akorát, aby uspokojila poptávku z celého světa. Z výroby se zároveň nevytratila řemeslná zručnost a cit pro kvalitní materiály. V Elche nevyrábějí milión párů bot denně. Tam šijí boty, co mají příběh. Zdravotní pantofle, na kterých i v této době zůstává otisk umění generací obuvnických mistrů.


Suecos jsou další zdravotnická obuv, která má svůj původ ve Španělsku. Když si několikrát nahlas řeknete Suecos, možná vám to napoví, co toto slovo znamená. Zdravotní boty Suecos totiž mají svůj původ ve Švédsku.

Video: Zdravotní obuv Suecos LOKI

Video: Kompletní nabídka zdravotní obuvi

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

Články

Zaměstnání, která se bez zdravotní obuvi neobejdou  

Zaměstnání, která se bez zdravotní obuvi neobejdou

Bolestmi nohou trpí každý druhý Čech. Vlastně spíš Češka – problémy často postihují ženy zaměstnané ve specifických oborech. Přečtěte si, které profese se bez specializované obuvi neobejdou. Zaměstnání, která se bez zdravotní obuvi neobejdou >>

     
5 typů bot, které vám ničí zdraví  

5 typů bot, které vám ničí zdraví

Že naším nohám škodí elegantní střevíčky na jehlách a vysokých podpatcích nebo naopak jednoduché ploché plážové žabky, to asi víme všichni. Které další boty našim nohám nesvědčí?  5 typů bot, které vám ničí zdraví >>

     
Zdravotní boty Primavera – Luver: žhavé krásky ze Španělska >>  

Primavera – Luver: žhavé krásky ze Španělska

Pohodlné, nohám prospívající a přitom na první pohled nezaměnitelné. To jsou zdravotní pantofle, které snadno poznáte podle typické odpružené paty.  Zdravotní boty Primavera – Luver: žhavé krásky ze Španělska >>

     
Trápí vás ploché nohy? Pomůže zdravotní obuv a cvičení >>  

Trápí vás ploché nohy? Pomůže zdravotní obuv a cvičení

Ploché nohy postihují možná až 80% procent české populace. Patříte mezi ně? Mohou být příčinou nepříjemných bolestí při dlouhé chůzi, při stání i při běhu.  Trápí vás ploché nohy? Pomůže zdravotní obuv a cvičení >>

     
zdravotni_obuv_doprejte_ico  

Dopřejte svým nohám zdravotní obuv

Chozením v kvalitních zdravotních botách nebo pantoflích přestanete ubližovat svým nohám. Dopřejte jim komfort a včas předcházejte problémům s nohami a tedy.  Dopřejte svým nohám zdravotní obuv >>

     
zdravotni_obuv_8_tipu_ico  

8 tipů, jak vybrat zdravotní obuv

Přečtěte si, jak vybrat správné zdravotní boty, aby vám skutečně dobře sloužily. naučte se vybrat vhodný střih, tvar a materiál a samozřejmě také vhodnou velikost.  8 tipů, jak vybrat zdravotní obuv >>

     
zdravotni_obuv_primavera_luver  

Obuv Primavera – Luver a Suecos: revoluce v obouvání

Jedinečná a inovativní obuv ze Španělska s odpruženou patou, která tlumí každý váš krok. Pomáhá správnému držení těla a vaše nohy budou jako v bavlnce.  Obuv Primavera – Luver a Suecos: revoluce v obouvání >>

     
zdravotni_obuv_primavera_suecos  

Zdravotní boty Suecos – čím je tak výjimečná?

U Suecos vědí, že věci hezké, co dobře slouží, mohou být i hezké. Spojují tedy pohodlí, styl a příjemný vzhled. Navíc, nejde jim jen o zisk, ale podporují i dobré věci.  Zdravotní obuv Suecos – čím je tak výjimečná? >>

     
ikonka Zdravotní obuv 2P servis  

Zdravotní obuv 2P servis: boty s certifikátem

Moderní materiály, splněné certifikáty na pracovní obuv, správného anatomického tvarování, moderní umělé materiály i přírodní useň – to je zdravotní obuv 2 P servis.  Zdravotní obuv 2P servis: boty s certifikátem >>