Antistatická obuv

Bojíte se jiskření na vašem pracovišti? Nebojte se, máme pro vás antistatickou pracovní obuv, která má speciální podešev eliminující elektrostatický výboj. V naší antistatické obuvi ESD najdete modely zdravotní obuvi, ale i obuvi pro operační sály.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení > zdravotní obuv | boty crocs | korkové pantofle | protiskluzová obuv

1 | 2»

1 | 2»

Antistatická pracovní obuv ESD

Také to někdy u vás na pracovišti zajiskří? Dejte si na to ale velký pozor, takový výboj statické elektřiny dokáže zničit drahou elektroniku. Nabít se dokážeme všichni, stačí sundat svetr. Bohužel to zjistíme, až když dostaneme ránu a to už je pozdě. Jsou i taková pracoviště, kde je nějaký ten antistatický prvek nutností, třeba operační sály. Patří to vaše mezi ně? Antistatický prvek na obuvi bezpečně odvede nahromaděnou statickou energii z vašeho těla, aniž by něco bylo zničeno nebo poškozeno. My vám můžeme nabídnout ESD antistatickou obuv od značek:

     Oxypas | Abeba | Suecos

Námi prodávaná obuv je nejen antistatická, ale i měkká, lehká a pohodlná. V neposlední řadě elegantní a mnohdy i protiskluzová.

Antistatická zdravotní obuv

Jiskření na pracovišti? To se někdy stane, ale jiskření ze statické energie může vyjít dosti draho a proto na některých pracovištích je nežádoucí. Na operačních sálech může takový výboj zničit drahé přístroje. Antistatický prvek, který bezpečně odvede nahromaděnou statickou energii, se umisťuje na různé druhy oblečení. My vám nabízíme antistatickou obuv.

V nabídce máme několik typů obuvi, ale všechny jdou s dobou a módními trendy.

Kromě toho, že je nabízená obuv antistatická, je lehká, měkká pohodlná. V mnoha případech se nemusíte obávat ani uklouznutí, některé typy jsou protiskluzové.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!