Chrániče matrací a nepropustná prostěradla

Udržte lůžko v čistotě a prodlužte si tak životnost matrace. Nejsou to jen nemocnice nebo ozdravovny, jsou to i hotely a pensiony, kde vám chrániče matrace zabrání nežádoucímu znečištění postelí. Vyberte si nepropustná, ale prodyšná prostěradla, která snadno vyperete v pračce, jako záruku delší životnosti postelových matrací.

? Podívejte se také na: jak dětské chrániče matracíomyvatelné lůžkoviny | matrace

FILTRY - ZÚŽENÍ VÝBĚRU
Cena s DPH
Zboží označené jako
Filtrovat dle
Balení - Velikost

1

1

Kvalitní chránič matrace

Chránič matrace pomůže udržet v čistotě jak matrace, tak celé lůžko. Chrániče jsou zejména vhodné do nemocnicí, léčeben dlouhodobě nemocných atd.. Posteli výrazně prodlouží životnost a tím pomáhají snižovat provozní náklady. Chránič matrace lze jednoduchým způsobem, tj. gumou v rozích uchytit k matracím. Výrobky řady Clinic 95 lze vyvářet a tím je udržovat v hygienické čistotě. Tyto pomůcky na postel pomáhají chránit i samotné lůžko před znečištěním, což vede k další nemalé úspoře nákladů. Kromě těchto výrobků u nás naleznete i ložní povlečení pro další ochranu lůžkovin.

Chránič matrace české výroby

Matracové chrániče nepropustné nabízíme v široké škále rozměrů, takže není problém zvolit ten vhodný pro vás. Nepropustný chránič matrace v naší nabídce je kvalitním českým výrobkem z naší dílny. Naše chrániče matrací jsou díky své konstrukci funkční a lehce nasaditelné i na matrace větších rozměrů. Chránič matrace doporučujeme všude tam, kde jsou kladeny vyšší nároky na čistotu a hygienu, ale i tam kde chcete ušetřit náklady za pořízení nových matrací, protože použitím nepropustných ochran životnost matrací prodloužíte. K dalším našim vlastním výrobkům patří přikrývky z dutého vlákna.

Chrániče matrací perte na 95°C

Matračky mají určitou životnost, která se častým používání zkracuje. Opotřebení sníží právě chrániče, které matrace udržují čerstvé a čisté. Jejich výhodou je, že ochrání matrace před nechtěným protečením tekutiny a zároveň je vždy snadno vyměníte a vyčistíte v pračce.

Nejvíce je využijete v pokojích, kde spí alergici, malé děti nebo osoby s problémem s inkontinencí. Nabízíme nepropustné potahy vyráběné sendvičovým způsobem, které mají na spodní straně PU nátěr bránící průniku kapaliny. Je však prodyšná a matračka tak může dýchat. Horní vrstva je z froté, příjemná na dotek. Vyberte si modely, co mají okraje zpevněné lemovkou, co ještě zlepší jejich životnost. Naše chrániče mají možnost praní až na 95 °C, čímž je zbavíte prachu a roztočů.

Chránič matrace

Chránič matrace je prodyšný

 

Chránič matrací

Chránič matrací slouží k dokonalé ochraně matrací před znehodnocením, ušpiněním a také ji chrání před nežádoucími tekutinami, což je zárukou mnohem delší životnosti. Chrániče jsou nedílnou součástí zdravotnických zařízení, také jsou nepostradatelným pomocníkem v lázních i v ubytovacích zařízeních, ale také všude tam, kde jsou osoby trpící inkontinencí, nebo dlouhodobě upoutané na lůžku. Zdravotně nezávadný materiál, ze kterého je chránič vyrobený precizně ochrání i dětské matrace a zajistí dětem pohodlný spánek. Povlékání chrániče na matraci je díky elastickým gumičkám velmi snadné i jednoduché a lze jej snadno prát i na 95°C.

Nepropustná froté prostěradla s PU zátěrem

Nepropustné a prodyšné froté prostěradlo je vyrobeno z 100% bavlněného froté, což zaručuje skvělé absorpční vlastnosti. Nepropustná froté prostěradla jsou hebká a příjemná na dotek a i přesto, že jsou funkčním výrobkem, tak nijak nesnižují komfort spánku. Nepropustná froté prostěradla lze bez problémů prát v pračce, což zjednodušuje jejich údržbu. Nepropustné froté prostěradlo je napínací do gumy, jako klasické froté prostěradla, tedy nasazení na matrace je otázkou několika málo okamžiků. Na spodní straně prostěradla je nanesena polyuretanová nepropustná, ale prodyšná vrstva/membrána. Navíc tato PU vrstva na froté prostěradle dobře přilne k matraci, čímž zajišťuje prostěradlo proti posuvu. Toto froté prostěradlo má navíc funkci chrániče matrací, čímž napomáhá delší životnosti vaší postelové matrace. Nepropustná froté prostěradla jsou naším, tedy českým výrobkem.

Znečištění lůžka zabrání i jednorázová prostěradla

Jednorázová prostěradla jsou z netkané textilie a jsou zdravotně nezávadná. Uplatníte je všude tam, kde akutní příjem pacientů, záchranné služby, JIP nebo na infekčním oddělení. Prostěradla nabízíme v různých šířkách, rozměrech a gramáži. Jednorázová prostěradla mají dvě vrstvy – nepropustnou a savou. Bezpečně ochrání lůžko zadržením tekutiny a zabrání znečištění matrace. K těmto prostěradlům nabízíme i jednorázový PE materiál z 100% polyetylenu na ochranu matrace.

Matracové chrániče české výroby

Pořídit novou a kvalitní matraci není levná záležitost. A co kdyby existovalo něco, co životnost vaší matrace prodlouží? Něco, ji ochrání před mechanickým i chemickým znečištěním. To byste brali, ne? Tak to pro vás máme dobré zprávy. Vaši matraci udrží dokonale čistou a déle funkční matracový chránič.

Chrániče nabízíme v mnoha velikostech, na prodlouženou manželskou postel i do dětské postýlky. Vrchní strana je vyrobena z příjemného a savého froté, spodní stranu tvoří nepropustný PU zátěr, přesto je chránič prodyšný, takže vaše matrace může dýchat. Použití díky gumám v rozích je rychlé a snadné. Chrániče lze používat opakovaně, čisté se udržují praním až na 95°C. Tyto chrániče jsou vhodné do domácností, do ubytovacích zařízení, ale i do nemocnic a domovů s pečovatelskou službou.

Oproti tomu nabízíme i jednorázové chrániče, mají prvotně za úkol ochránit matraci před znečištěním. Jsou nepropustné a neprodyšné, vyrobeny jsou z 100% zdravotně nezávadného PE. Tyto chrániče využijí především na infekčních odděleních, urgentních příjmech, záchranky a třeba záchytky. Díky gumě po obvodu se snadno a rychle aplikují.

 

Pro zdravotnický personál nepřehlédněte nabídku z kategorie zdravotnické oděvy.

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

S chráničem matrace budou snídani do postele bez rizika  

S chráničem matrace budou snídani do postele bez rizika

Snídani do postele? Tu by si rád dopřál každý. A když ne celé jídlo, tak alespoň oblíbenou kávičku, čaj nebo večer sklenku červeného víno. A nebojíte se, ale poničené matrace?  >>>

Chránič matrace brání kocourovi v nepravostech  

Jak vybrat chránič matarce?

Koupíte si drahou matraci nebo si zařizujete novými postelemi menší penzion. Víte ale, jak dosáhnete životnosti, kterou výrobce matrace inzeruje? >>>